Безпека дорожнього руху – це життя!

Безпека дорожнього руху – це життя!

Майже кожна четверта ДТП за участю дітей стається в нашій країні через те, що школярі порушують правила дорожнього руху. Торік у ДТП загинула 71 дитина, ще 1337 неповнолітніх було травмовано... Зважаючи на невтішну статистику, Департамент ДАІ МВС України за підтримки автомобільного журналу «Автоцентр» і Першого автомобільного телеканалу провів як один з профілактичних заходів Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Безпека дорожнього руху – це життя!». Заступник начальника Департаменту ДАІ України генерал-майор міліції Сергій Будник, кажучи про мету цього заходу, наголосив: «Ми прагнемо залучити дітей і підлітків до вивчення, а головне – виконання Правил дорожнього руху. Треба привертати увагу школярів до безпечної поведінки на дорозі, міських вулицях, заміських дорогах та в автотранспорті».

Діти виконували малюнки довільною технікою. Школи передавалися ці роботи до районних підрозділів ДАІ, а навесні підбито підсумки конкурсу. Дев’ятого квітня 2009 року в Київському академічному театрі ляльок розпочалася церемонія нагородження переможців конкурсу в трьох вікових категоріях: від 6 до 9 років, від 10 до 13 та від 13 до 16.

На запрошення організаторів у церемонії нагородження взяла участь президент ВБФ «Журналістська ініціатива» і Всеукраїнського автомобільного клубу журналістів, член журі конкурсу «Безпека дорожнього руху – це життя!» Людмила Мех. Два цінних призи від Фонду – ретротелефон і плеєр – президент вручила 16-річній школярці з Чернівців і п’ятикласникові з Харкова.

Тісна співпраця громадських організацій журналістів і Департаменту ДАІ МВС України триває вже більш як 10 років (авторалі, автопробіги працівників преси та інші заходи). Партнерські відносини міцнішатимуть і надалі.


Прес-служба ВБФ «Журналістська ініціатива»