Київські журналісти готують фотоальбом «Майдан гідності»

ВБФ «Журналістська ініціатива» активно долучився до підготовки спеціального випуску альманаху «Київський журналіст». Нове видання столичної організації НСЖУ «Майдан гідності» матиме форму фотоальбому, який розповість про події, що на рубежі 2013–2014 років сколихнули не лише Україну, а й увесь світ. Центром їх став Київ, передусім – майдан Незалежності, де проти корумпованої влади, за свободу, людську гідність і європейську перспективу країни боролися кращі сини і доньки українського народу. Свій професійний і громадянський обов’язок гідно виконали на Майдані і журналісти, чиїми очима світ цілодобово, у реальному часі, спостерігав за подіями.

 

Для преси листопад 2013-го і подальша зима в Україні стали, мабуть, найбільшим випробуванням останніх років. В агонії тогочасної влади порушення прав журналістів сягнули безпрецедентних вимірів – це псування апаратури, побиття та свідомий «відстріл» людей з теле- і фототехнікою. У центрі європейської столиці журналісти мусили екіпіруватися, як вояки, – тільки без зброї. Фотоальбом дає змогу, з одного боку, наочно відтворити миттєвості новітньої історії, а з другого – показати в ділі рядових «бійців інформаційного фронту» – як українських, так і чужоземних, що працювали пліч-о-пліч.

 

Автор-упорядник «Майдану гідності» – заслужений журналіст України Сергій Шевченко – член правління Київської організації НСЖУ, заступник голови наглядової ради ВБФ «Журналістська ініціатива». Свої світлини люб’язно надали для друку відомі київські фотокореспонденти, колеги-спілчани, представники медійної спільноти.

 

Прес-служба ВБФ «Журналістська ініціатива»