Олімпійці вітають спортивних репортерів з Днем журналіста

     З ініціативи президента НОК Сергія Бубки (на першому знімку) і за сприяння Федерації України зі стрибків у воду презентація цього видовищного олімпійського виду спорту відбулася у новому спортивному комплексі «Ліко», який відповідає всім міжнародним стандартам для стрибків у воду та був збудований, зокрема, зусиллями очільника Федерації та генерального директора компанії «Ліко-Холдінг» Ігоря Лисова (на другому знімку в центрі).

 

Вітали представників пера та мікрофона з професійним святом президент НОК України Сергій Бубка, заступник Міністра молоді та спорту Олена Підгрушна, президент Федерації України стрибків у воду Ігор Лисов, голова Комісії НОК «Засоби масової інформації та пропаганда олімпійського руху» Олег Волков.

 

У вітальному слові до журналістів Сергій Бубка зазначив: «Дуже приємно, що склалася така добра традиція, і ми щороку збираємося в такому дружньому колективі, щоб привітати вас зі святом та подякувати за спільну працю. Вашу роль у популяризації спорту та олімпійського руху, вихованні здорової та сильної української нації складно переоцінити. Ми дуже раді, що в особі спортивних журналістів ми маємо постійних і надійних партнерів та робимо одну справу, працюючи як єдина команда».

 

Головний олімпієць додав: «Прекрасно, що в нашій країні відкриваються такі комплекси, тому що питання розвитку належної спортивної інфраструктури – це першочергове завдання у створенні сприятливих умов для підготовки спортсменів. Ставлення Ігоря Володимировича до спорту викликає повагу. Сьогодні Федерація зі стрибків у воду – гарний приклад для інших видів спорту. До того ж, цей вид спорту має славні традиції. Упевнений, наші спортсмени й далі радуватимуть нас новими перемогами».

 

       Спортивні журналісти оглянули комплекс, ознайомилися з його інфраструктурою, поспілкувалися з олімпійцями. Члени збірної України Олександр Бондар, Олександр Горшковозов, Юлія Прокопчук, Анна Письменська, Анастасія Недобіга, Вадим Невінгловський, Олег Колодій, Дмитро Меженський провели майстер-клас. Також на всіх учасників чекала шоу-програма за участю юних стрибунів у воду, вихованців школи зі стрибків у воду «Тріумф» та гумористичне шоу від тренерів збірної України (на першому знімку). Не залишились без подарунків й самі олімпійці. Сергій Бубка вручив їм спортивну екіпіровку, а президент Федерації Ігор Лисов отримав від головного олімпійця країни нагороду НОК «За вірність олімпізму».

 

        На завершення представники ЗМІ мали нагоду відвідати Спасо-Преображенський собор.

 

Довідково:

 

Новий спортивний комплекс «Ліко» збудовано в столичному Єлизаветинському парку поруч із Спасо-Преображенським собором.

 

У 5-поверховому спортивному комплексі на загальній площі понад 16000 кв. м розміщено басейн олімпійського класу 50х25 м, трампліни (1 і 3 м), вишки (1, 3, 5, 7,5 та 10 м) та 2 дитячих басейни, тренувальний і тренажерні зали, 6 сквош-кортів.

 

Сучасний спорткомплекс «Ліко» має все необхідне для тренувань: новітня конфігурація стрибкової зони басейну, виконана з додержанням технічних вимог FINA щодо розташування снарядів – трамплінів, вишок. Тут є також: зал із «сухими» трамплінами, гідравлічною вишкою, батутами, лонжами, акробатичним килимом та доріжкою; роздягальні та приміщення для відпочинку. Саме тут розміщено й Державний центр олімпійської підготовки зі стрибків у воду, комплексну дитячо-юнацьку спортивну школу зі стрибків у воду «Тріумф» Голосіївського району столиці, Федерацію України зі стрибків у воду. У Комплексі проводяться навчально-тренувальні збори штатної збірної команди України зі стрибків у воду та відповідні чемпіонати українського, міжнародного й світового масштабу, оскільки басейн має найсучасніше олімпійське професійне обладнання.

За роки незалежності України її збірна двічі піднімалась на третю сходинку п’єдесталу в синхронних стрибках з 3-метрового трампліна: Олена ЖупінаАнна Сорокіна (Сідней-2000) та Ілля КвашаОлексій Пригоров (Пекін-2008). У 2013 році наші спортсмени на чемпіонаті світу та Європи здобули 9 нагород, їхні володарі – Ілля Кваша, Юлія Прокопчук, Олександр Бондар, Олександр Горшковозов, Олена Федорова, Ганна Письменська, Олег Колодій, Дмитро Меженський.

 

Фото Сергія Шевченка

 

 

 P.S. Окрема подяка ВБФ «Журналістська ініціатива» першому віце-президентові Федерації України стрибків у воду Володимирові Волковинському за підтримку журналістських спортивних акцій, творчих та видавничих проектів (на знімку – Володимир Георгійович тримає нагороду НОК «За вірність олімпізму», якої удостоєно президента Федерації Ігоря Лисова).