Суспільне мовлення – під нагляд громадських організацій

 

У жовтні 2014 року на пропозицію Держкомтелерадіо України і Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення ВБФ «Журналістська ініціатива» подав заявку на участь у конференції з обрання членів наглядової ради НСТУ – майбутньої Національної суспільної телерадіокомпанії України.

 

Як відомо, в наглядовій раді мають бути представлені всеукраїнські громадські організації з дев’яти сфер: освіти, науки, фізичного виховання і спорту, журналістики, правового захисту, захисту інтересів дітей та молоді, творчості, місцевого самоврядування і захисту прав осіб із особливими потребами. Подані до Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення заявки й документи розгляне громадська комісія у складі 18 представників, визначених громадськими радами при міністерствах.

 

Формування наглядової ради – органу, який має координувати роботу НСТУ, є ключовим питанням його успішної діяльності, вважає генеральний директор НТКУ Зураб Аласанія. Він закликав громадські об’єднання взяти активну участь у процесі створення суспільного мовлення.

 

Обрання членів наглядової ради відбудеться наприкінці січня 2015 року.

 

Прес-служба ВБФ «Журналістська ініціатива»