Нагорода «Вибір року» – для «Моршинської»

За результатами міжнародного фестивалю-конкурсу «Вибір року» ТМ «Моршинська» здобула звання «Мінеральна природна столова вода року». У Києві оголошено результати щорічного Міжнародного конкурсу «Вибір року 2017».

 

ТМ «Моршинська» вкотре підтверджує звання улюбленої води українців – мільйони людей і авторитетне журі конкурсу віддають перевагу «Моршинській». Марко Ткачук, генеральний директор компанії IDS Borjomi Ukraine, так прокоментував перемогу бренду: «Довіра українців для нас – найбільше визнання». Мінеральна вода «Моршинська» вже вшістнадцяте відзначена нагородою від споживачів завдяки унікальному складу й природному походженню води. «Ми пишаємося, тим, що це наш продукт, – додав Марко Ткачук. – Визнання українців для нас важливе ще й у контексті філософії бренду – підвищити культуру споживання якісної води та популяризувати здоровий спосіб життя».

 

На цьогорічній ХVII церемонії нагородження переможців «Вибір року» представлено номінації в 26 категоріях. Серед номінантів – як українські бренди, так і торгові марки зі світовими іменами. Визначення переможців відбувається згідно з методикою, яку розробили ініціатори проекту – компанія Festivals International (США) та Європейський фонд соціальних досліджень. В основі методики – комплексне маркетингове дослідження, експертна оцінка, висновки рекламної комісії щодо просування товару на ринку, рішення журі та оргкомітету фестивалю. Головна мета проекту – оцінка якості й популярності товару та послуги серед споживачів і експертів. Цьогоріч опитування проводили за п’ятьма категоріями респондентів – населення, експерти, рекламісти, високе журі та оргкомітет. Серед населення в дослідженні взяли участь 1000 респондентів з різних регіонів країни.

 

«Вибір Року» є одним з найбільш авторитетних і популярних рейтингів в Україні – рівень довіри українців до результатів становить 42%, а знають про цей проект 61% респондентів.

 

Про IDS Borjomi Ukraine


Компанія IDS Borjomi Ukraine – експерт із питань якості природних мінеральних вод, провідний національний виробник продукції, яка видобувається в екологічно чистих регіонах України та є еталоном якості за найвищими міжнародними стандартами. Компанія входить до складу міжнародної компанії IDS Borjomi International. Нині IDS Borjomi Ukraine виробляє та пропонує споживачеві збалансований портфель популярних мінеральних вод («Миргородська», «Моршинська», «Моршинська Спортик», «Трускавецька», «Аляска»), а також є ексклюзивним імпортером легендарної грузинської мінеральної води «Боржомі» в Україні.

 

За матеріалами прес-служби Компанії IDS Borjomi Ukraine