Презентація патріотичної книжки

 

  П’ятого грудня 2014 року в Макарівському центрі творчості дітей та юнацтва відбулася презентація книжки «Іван Бондаренко – останній полковник Коліївщини» дослідника історії Макарівщини, члена правління національної Спілки краєзнавців України Євгена Букета (у центрі світлини). Почесними гостями заходу були президент ВБФ «Журналістська ініціатива» кавалер ордена княгині Ольги Людмила Мех (у минулому редактор макарівської районної газети) і кандидат технічних наук Сергій Коваленко – директор видавництва «Стікс», видавець книжки про І. Бондаренка.

 

На презентації, проведеній за програмою патріотичного виховання в районі, були присутні понад 100 дітей і педагогів – учні шкіл, ліцею та гімназії, вихованці ЦТДЮ ім. Д. Туптала, вчителі історії, працівники бібліотек навчальних закладів, представники яких взяли активну участь ув обговоренні книжки.

 

Піснями й віршами урізноманітнили програму культурного заходу члени літературної студії «Сузір’я» Галина Герасименко, Володимир Хоменко та директор Центру, керівник студії Ігор Годенков, який і вів презентацію.

 

Промовці наголосили, що такі патріотичні твори, як у Євгена Букета, в наш час є дуже важливими й потрібними для суспільства, зокрема для дітей і молоді. Закінчилася презентація екскурсією до кімнати-музею Святителя Димитрія Ростовського ЦТДЮ ім. Д. Туптала, яку провів Ігор Годенков – член Національної спілки краєзнавців України, автор книжки про Св. Димитрія «Святі батьківщини не залишають».

 

Євген Букет подарував музею примірники своїх книжок, залишивши автографи на згадку про сьогодняшнє свято.

 

За матеріалами сайту suzirya.org 

Про презентацію книжки в Києві, читайте також на сайті Фонду в замітці «Краєзнавець макарівського гарту».