Подарунок музеєві – книжка з автографом письменника

  Фонд «Журналістська ініціатива» подарував Долинському музею «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів (Івано-Франківська область) книжку історичної публіцистики «Соловецький реквієм» (К., 2013) з автографом автора (на знімку). У цьому виданні вміщено публікацію про Олексу Яворського – уродженця с. Турка на Бойківщині, в минулому офіцера Української галицької армії та Армії УНР – українського діяча з когорти «розстріляного відродження».

 

У листі-відповіді на адресу Фонду директор музею Тетяна Сенів, звертаючись до керівництва громадської організації, висловила вдячність за чудовий дарунок, «а також за те, що вивчаєте, досліджуєте та публікуєте такий потрібний матеріал». «У майбутньому будемо раді спілкуванню з Вами, підтримаємо Ваші цікаві проекти, – зазначила керівник установи, – готові надати будь-яку інформацію, яка в наших силах, долучитися до запропонованих Вами ініціатив».

 

Президентові Фонду Людмилі Мех надійшло запрошення відвідати Долину – одне з мальовничих бойківських містечок. «З величезною приємністю вітатимемо Вас в нашому музеї», – написала Тетяна Сенів.

 

Останніми роками Фонд передав через Українську бібліотечну асоціацію до бібліотек нашої країни низку книжкових видань, підготовлених журналістами (див. «Видання від Людмили Мех для бібліотек України»), а також подарував книжки бібліотекам Інституту журналістики Шевченкового університету в Києві, Переяслав-Хмельницькому педагогічному університету імені Григорія Сковороди, деяким іншим навчальним закладам та громадським організаціям України.

 

Прес-служба ВБФ «Журналістська ініціатива»