«Кобзар єднає Україну»: анонс фестивалю майстрів ефіру

З 19 по 23 травня в Черкаській області пройде I Всеукраїнський фестиваль телевізійних і радіопрограм «Кобзар єднає Україну». Серед організаторів заходу – Національна спілка журналістів України, Державний комітет з питань телебачення і радіомовлення, Черкаська обласна державна телерадіокомпанія. До інформаційних партнерів долучається Фонд «Журналістська ініціатива», активісти якого братимуть участь у роботі журі фестивалю.

 

До участі у фестивалі запрошуються журналісти з усіх регіонів України та з інших країн. Передбачено такі номінації:

 

«Обнімітеся ж, брати мої» (єднання українців, українці Сходу і Заходу, українська діаспора, єдина країна, боротьба за незалежність і свободу).

 

«Тарасовими шляхами» (місця, пов’язані з перебуванням Т. Шевченка, вшанування його пам’яті в назвах вулиць, підприємств, колективів тощо).

 

«Великих слів велика сила» (пророчі поезії Т. Шевченка, літературний спадок, дослідження творчості).

 

«Ще не вмерла України ні слава, ні воля» (Євромайдан, герої «Небесної сотні» та «Небесної варти», героїчна боротьба українців проти агресора на сході України, патріотизм та гідність українського народу, жертовна волонтерська діяльність).

 

«І оживе добра слава, слава України» (відродження українських традицій, досягнення українців у різних сферах).

 

«Славні нащадки славного роду» (українці за кордоном, досягнення й перспективи міжнародної співпраці, мирні ініціативи, налагодження відносин і співпраці з іншими державами).

 

«Діла добрих оновляться, діла злих загинуть» (українські перспективи, суспільні процеси, утвердження демократичних засад державності та становлення нації).

 

Роботи на фестиваль можна подавати до 15 травня 2015 року

 

Журі визначає переможців у кожній номінації серед радійних і телевізійних програм. Також присвоює «Гран-прі» кращій телевізійній і радіопрограмі. Організатори залишають за собою право започатковувати спеціальні нагороди для програм, поданих на конкурс.

 

Програмою фестивалю передбачена участь у традиційному святі у м. Каневі, що відбувається в день перепоховання Т. Шевченка, а також творчі зустрічі, професійні майстер-класи, культурно-мистецькі заходи.

 

Витрати на проживання і харчування учасників фестивалю забезпечують організатори.

 

Контактні телефони: +38-0472-36-03-87, +38-0472-45-40-15

Ra.valentina@gmail.com / Валентина Рабцун (Черкаська ОДТРК)