Сертифікат для «Оскара»

Сертифікат міжнародного органу сертифікації DQS-UL CFS GmbH (Німеччина) надано у квітні 2015 року Моршинському заводу мінеральних вод «Оскар» – повідомляє прес-служба цього підприємства. Документ засвідчує, що система управління безпечністю продуктів харчування на заводі відповідає вимогам сертифікаційної схеми FSSC 22000. Завод «Оскар» став другим в Україні виробником бутильованої води (після Миргородського заводу мінеральних вод), який має відповідний сертифікат.

 

Як зазначив генеральний директор Моршинського заводу мінвод Валерій Жовнір, сертифікат засвідчує високі технологічні стандарти виробництва мінеральної води «Моршинська», отож споживачі можуть бути впевнені, що, обираючи цей продукт, вони купують чисту природну воду, яка виробляється на інноваційному обладнанні та відповідає найвищим міжнародним стандартам.

 

FSSC 22000 – найновіший міжнародний стандарт сертифікації системи управління безпечністю продуктів харчування, який побудований на основі принципів НАССР і вимоги якого базуються на міжнародних стандартах ISO 22000:2005, ISO/TS 22002-1:2009 та низці додаткових вимог. FSSC 22000 – один з найбільш комплексних підходів до системи управління безпечністю продуктів харчування. Сертифікаційна схема FSSC 22000 визнається Глобальною ініціативою з харчової безпечності GFSI (Global Food Safety Initiative), що об’єднує провідних учасників світового ринку продовольчих товарів: роздрібні мережі (Carrefour, Tesco, ICA, Metro Cash&Carry, Migros, Ahold, Wal-Mart, Delhaize), виробників (Nestle, Danone та ін.), перевізників та інших учасників ланцюга постачань до кінцевого споживача, а також вчених і фахівців з харчової безпечності. Сертифікат, що надає переваги в реалізації товарів у великих міжнародних торгових мережах, видається на три роки і свідчить про результативне управління ризиками безпечності продуктів харчування та ефективне управління внутрішніми процесами.