Фотовиставку «Журналісти на передовій» презентовано в Одесі

      Фотовиставку «Журналісти на передовій», яка нині демонструється в прес-центрі НСЖУ, презентовано в Одесі 24 квітня 2015 року під час ІІ Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених «Вплив нових медіа: міждисциплінарний підхід».

 

Дводенну конференцію організував і провів факультет журналістики Національного університету «Одеська юридична академія» за підтримки Національної спілки журналістів України. У перший день учасники конференції – аспіранти, студенти вищих навчальних закладів та науково-дослідних установ, а також практики з України й зарубіжжя, які досліджують проблеми соціальної комунікації, – мали змогу ознайомитися, зокрема, з фотовиставкою. Її презентацію (в електронному форматі з коментарями) провів член правління Київської організації НСЖУ, перший заступник голови наглядової ради ВБФ «Журналістська ініціатива», письменник-публіцист Сергій Шевченко (на третьому знімку) – автор низки світлин з Євромайдану й автор-упорядник фотоальбому «Майдан гідності», виданого в Києві 2014 року.

 

  Молоді вчені, студенти, викладачі з інтересом слухали розповідь про роботу журналістів у гарячих точках і висловили вдячність організаторам заходу та фотомайстрам, які надали свої світлини для виставки. На думку декана факультету журналістики доктора наук із соціальних комунікацій Тетяни Кузнєцової (на знімку в центрі), фотовиставка справляє сильне враження й допомагає краще уявити, в яких умовах – нерідко з ризиком для життя і здоров’я – виконують свої професійні обов’язки працівники преси. Учасники конференції висловлювали побажання ширше показувати виставку в регіонах країни.

 

Прес-служба ВБФ «Журналістська ініціатива»

 

Фото Оксани Сітінської (Одеса) і Сергія Шевченка (Київ).

 

Читати також: Молодих науковців і студентів познайомили з роботою журналістів на передовій