Львівські студенти захистили честь українського прапора

Команда України – чемпіон світу зі стратегічного менеджменту

У Ханти-Мансійську (Російська Федерація) 19 травня 2010 року відбувся XXXI фінал чемпіонату світу зі стратегічного менеджменту. Уперше в історії цих змагань на найвищу сходинку п’єдесталу пошани піднялася команда України.

Нашу державу представляли переможці національної першості – львівські студенти 4–5 курсів: Маркіян Серчинський, Тарас Гера, Софія Сидір (ЛНУ ім. Івана Франка, факультет міжнародних відносин), Остап Кушпета (ЛНУ ім. Івана Франка, економічний факультет) та Володимир Мисак (НУ «Львівська політехніка», факультет менеджменту).

В епоху цифрових технологій змагання проводяться з використанням бізнес-симулятора (команди керують діяльністю віртуальної компанії). У нинішньому чемпіонаті брали участь представники 32 країн Європи, Азії, Австралії, Африки та Америки. Українці у фіналі змагалися з командами Німеччини, Гонконгу, Китаю, Макао, Російської Федерації, Туреччини та Фінляндії. Друге місце цього разу посіли фіни, третє – росіяни.

Світовий чемпіонат з менеджменту Global Management Challenge International проводиться з 1980 року. Щоразу в ньому беруть участь більш як 30000 топ-менеджерів. Україна першою з пострадянських держав виставила свою команду на чемпіонат 2006 року. Відтоді у змаганнях взяли участь менеджери більше 300 потужних українських національних і мультинаціональних компаній, але вище 15 місця в загальносвітовому заліку представники нашої країни не піднімалися.

Зважаючи на перемогу збірної України, міжнародний організаційний комітет Global Management Challenge International запропонував провести фінал чемпіонату світу зі стратегічного менеджменту 2012 року в Україні.

ВБФ «Журналістська ініціатива» щиро вітає володарів чемпіонських лаврів!


Повідомляємо, що прес-конференція з переможцями й організаторами чемпіонату в Україні відбудеться в Києві 26 травня об 11:30 у приміщенні «Інтерфакс Україна» (вул. Рейтарська, 8/5а).

Акредитація й детальна інформація:
Ірина Абрамова, координатор GMC International в Україні [044] 528 33 24, [067] 406 14 32, irina@junior.in.ua www.gmcua.com