НОВИНИ НАШИХ ПАРТНЕРІВ

Барвистий світ Софійки Мартусенко

1 червня 2010 року в Міжнародний день захисту дітей у Президентському фонді Леоніда Кучми «Україна» – відкриття виставки робіт юної художниці Софійки Мартусенко, вихованки Вінницького дитячо-юнацького центру «Барви України».

Софійка Мартусенко малює з чотирьох років. Звісно, найпам’ятнішою для юної художниці та її батьків є перша, намальована в 4-річному віці, картина «Котик». Але не менш важливою для восьмирічної мисткині є участь у численних виставках і конкурсах, зокрема виставці-конкурсі дитячого малюнка «Світ навколо нас» (у рамках проекту «Чорнобиль очима дітей» у 2007, 2008, та 2009 роках перша й друга премія); участь у мистецькій акції «Сто метрів до Європи» (номінація «дитячий погляд»); перемога у І Вінницькій бієнале художнього текстилю юних авторів «Світ у клаптику» та І Молодіжній бієнале традиційних українських ремесел (номінація «вдалий дебют»), перемога у конкурсі з розпису компакт-дисків.

Софійка наполегливо працює в техніці живопису, акварелі, графіки, батику, захоплюється декоративно-прикладним мистецтвом, а ще – дівчинка відвідує танцювальну студію, дуже любить читати.

Усі свої таланти й обдарування Софійка Мартусенко продемонструє 1 червня під час відкриття виставки та на зустрічі з Леонідом Даниловичем Кучмою. Дівчинка співатиме, читатиме вірші, танцюватиме. Софійка розповіла по секрету, що вже й приготувала подарунки Леоніду Даниловичу та працівникам Фонду «Україна».

Софійка Мартусенко – надзвичайно оптимістична й сонячна дівчинка. Її світ сповнений теплих, яскравих барв. У майбутньому мріє стати архітектором, щоб будувати красиві будинки для добрих людей.