Фотовиставка «Донбас: діти війни» (Анонс)

У Київському палаці дітей та юнацтва (вул. Івана Мазепи, 13) 3 червня о 14:00 розпочнеться презентація фотовиставки «Донбас: діти війни». Захід проводиться з ініціативи Уповноваженого Президента України з мирного врегулювання ситуації в Донецькій і Луганській областях Ірини Геращенко та Національної спілки журналістів України.

 

Мета проекту на тему дітей у війні – показати реальний стан речей на Донбасі, людські долі та випробування, що впали на плечі наших маленьких співвітчизників.

 

Фотознімки, які надали на виставку журналісти, фотокореспонденти, волонтери, бійці АТО та пересічні громадяни, є важливими в контексті привернення уваги до страждань українських дітей та потреби підтримки боротьби проти агресора. Серед авторів – відомі фотожурналісти Влад Содель, Олександр Клименко, Іван Богдан та інші.

 

Захід підтримали: Міжфракційне об’єднання «Рівні можливості» у Верховній Раді та Уповноважений Президента з прав дитини Микола Кулеба.

 

Нагадаємо, що в Україні вже відбулися два успішні фотопроекти: «Донбас: війна та мир» і «Жінки: війна і мир». Фотознімки з Донбасу гідно оцінені не тільки в різних містах нашої держави, ці експозиції були представлені в Європарламенті та в парламенті Великої Британії, а також у виставковому залі Копенгагена (Данія), у представництві України при ООН у Нью-Йорку, у Вашингтоні (США), у Тбілісі (Грузія) в музеї радянської окупації, нині виставка діє в Празі на центральній Карловій площі та буде презентована в інших містах Чехії.

 

Прес-служба ВБФ  «Журналістська ініціатива»