Книжки захисникам України

З нагоди національних свят Дня прапора й Дня незалежності України майстри пера підготували подарунок Українському державному медико-соціальному центру ветеранів війни – це поповнення фондів його бібліотеки книжками, переважно сучасними вітчизняними виданнями.

 

Доброчинну акцію «Книжки захисникам України» ініціювали активісти Всеукраїнського благодійного фонду «Журналістська ініціатива» спільно з постійними партнерами в організації проектів у культурно-інформаційній сфері – Державним комітетом телебачення та радіомовлення України й Національною спілкою журналістів.

 

Нині, як відомо, в Центрі на лікуванні й реабілітації перебувають і учасники російсько-української війни. Журналісти ознайомилися з наявним бібліотечним фондом і вирішили провести доброчинну акцію з метою його істотного оновлення (до сотні примірників книжок на цей час уже зібрано й передається адресатові).

 

Є також згода письменників подарувати бібліотеці примірники власних творчих доробків з автографами. Зокрема, про свою готовність презентувати книжки заявили лауреат літературних і мистецьких премій, секретар НСЖУ Сергій Шевченко (автор книжок «Архіпелаг особливого призначення», «Розвіяні міфи: історичні нариси і статті», «Соловецький реквієм»), письменники Олексій Кононенко («Нелюб», «Месник», «Сага про Кайдашів»), Анатолій Сахно («Соло бунтівного полковника. Вершина», «Острів Хо. Поріг болю»), Віктор Єганов («Всім, хто має в душі вишиванку»), Олександр Карпенко («Колесо часу»), письменницька родина Гаїв – Анатолій, Галина та Юрій.

 

Ініціативу майстрів пера підтримав директор Українського державного медико-соціального центру ветеранів війни, заслужений лікар України Юрій Гріненко. Він зазначив, що це дуже своєчасний дарунок медичному закладу й водночас добра можливість його пацієнтам та персоналові поспілкуватися з митцями.

 

Прес-служба ВБФ «Журналістська ініціатива»