Ефективний юридичний захист свободи слова в Україні

ГО “Платформа прав людини” реалізує проект спрямований на захист прав журналістів і ЗМІ в судах за підтримки “MediaLegalDefenceInitiative”.

 

Громадська організація “Платформа прав людини” (ППЛ) реалізує проект «Ефективний юридичний захист свободи слова в Україні» за підтримки “MediaLegalDefenceInitiative” (MLDI), спрямований на підтримку незалежності журналістів і ЗМІ шляхом надання високоякісної правової допомоги.

 

У рамках проекту ППЛ пропонується юридичний супровід інтересів ЗМІ й журналістів у цивільних, адміністративних та кримінальних судових справах:

 

* Представництво інтересів в судах, включаючи Європейський Суд з прав людини;

* Підготовка юридичних документів (заперечення, позов, заява тощо).

 

Для отримання безплатної юридичної допомоги необхідно:

 

1.  Натиснути на віджет “Отримати юридичну допомогу” на сайті ППЛ.

2.  Заповнити всі необхідні поля.

3.  Коротко описати суть справи.

4.  Прикріпити всі необхідні документи по справі.

5.  Натиснути “Відправити”.

 

Усі запити розглядають члени Правозахисної ради на предмет дотримання ЗМІ професійних стандартів у конкретній ситуації, наявності суспільного інтересу в поширеній інформації або предметі запиту, важливості для забезпечення стандартів свободи вираження і поширення інформації відповідної справи тощо.

 

Важливо зазначити! Платформа прав людини співпрацює з найбільшою мережею медіа-юристів, яка охоплює майже всю територію країни. Тому заявку щодо отримання юридичної допомоги може подати ЗМІ або журналіст з будь-якого регіону, міста, селища України.