Кращим періодичним виданням для дітей 2017 року визнано журнал «Розумашки»

Найращим періодичним виданням для дітей 2017 року визнано журнал «Розумашки» (головний редактор Руслана Скачко, засновник і видавець ТОВ «Ко-оп Медіа»). Видання розраховано на дітей віком від 6 до 9 років, виходить з січня 2016 року в Києві й розповсюджується по всій Україні накладом 25 тисяч примірників. Журнал спрямований на розвиток дитини в ігровій формі, вчить самостійно думати, знайомить зі світом.

 

Журі конкурсу вирішило не визначати цьогоріч переможця в номінації «Краще періодичне видання для юнацтва». «Хоча серед поданих на конкурс видань були знані і широко відомі дитячі ЗМІ, журі вирішило віддати перемогу одному з наймолодших видань в Україні для наймолодших читачів,  сказав перший заступник голови Держкомтелерадіо, голова журі конкурсу Богдан Червак. – Адже ми добре розуміємо, що значить підтримка таких видань на початку їхнього шляху до читачів. Дуже хочеться, щоб цей журнал був таким же довгожителем, як інші наші переможці – «Дзвіночок», «Малятко», «Пізнайко», «Колосок».


Нагадаємо, що Всеукраїнський  конкурс на краще періодичне друковане видання для дітей та юнацтва засновано 2007 року з метою сприяння розвитку дитячої періодики, удосконалення традицій випуску періодичних друкованих видань для юних читачів, підвищення ролі друкованих ЗМІ у вихованні підростаючого покоління, популяризації сучасних технологій художнього оформлення та поліграфічного виконання періодичних друкованих видань для дітей та юнацтва.

 

У 2017 році на конкурс надійшло  8 видань:  6 – для дітей,   2 – для юнацтва. З переліком видань можна ознайомитись на  сайті Держкомтелерадіо http://comin.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=139736&cat_id=88997

 

У різні роки переможцями конкурсу ставали видання «Барвінок», «Малятко», «Казковий вечір», «Артклас», «12+», «Юний натураліст», «Ангелятко», «Колосок», «Індіго», «Котя», «Однокласник», «Маминесонечко», «Диво-Деревце», «Абетка права», «Привет, ребята!», «Ангеляткова наука», «Золотий резерв», «Крилаті», «Дзеркало ліцею», «Дзвіночок».