«Динамо» (Київ): у новий похід по футбольні трофеї – з New Balance

     У столиці в конференц-залі НСК «Олімпійський», а потім і на полі стадіону під час відкритого тренування футболістів відбулася презентація нової ігрової форми київського «Динамо» в сезоні 2018/2019. Цього вечора слова «нова» «новий» тут вимовляли часто: офіційним спортивним партнером клубу стала компанія New Balance – один зі світових лідерів у виробництві екіпірування спортсменів. Фоторепортаж з події підготувала й прес-служба ВБФ «Журналістська ініціатива», адже в творчій команді фонду є немало шанувальників футболу і вболівальників «Динамо»!

 

У прес-конференції взяли участь перший віце-президент ФК «Динамо» (Київ) Віталій Сівков, старший віце-президент New Balance по регіону EMEА Фран Ален, засновник ТОВ “Старлінк Груп” Володимир Кравченко, директор з маркетингу ТОВ “Старлінк Груп” Олексій Зеркаль, віце-президент ФК «Динамо» (Київ) Олексій Паламарчук, директор ТОВ “Старлінк Груп” Ігор Шкурченко, головний тренер ФК «Динамо» (Київ) Олександр Хацкевич, а також спортивний директор ФК «Динамо» (Київ) Олексій Михайличенко, повідомляє fcdynamo.kiev.ua – офіційний сайт клубу.

 

      Після вступного слова представники ФК «Динамо» (Київ) і компанії New Balance підписали меморандум про співпрацю на найближчі три роки. У презентації двох комплектів нової ігрової форми взяли участь провідні футболісти першої команди киян.

 

 Немало відданих фанів «Динамо», які цього вечора прийшли на стадіон, не злякалися дощової погоди, а найбільш фартові з них стали володарями найбажаніших подарунків – м’ячів. Їх десятків зо два щедро зафутболили просто на центральні сектори бізнес-сегменту трибун гравці в новій формі від New Balance перед початком відкритого тренування.

 

      Для вболівальників ворота спортарени відчинилися о 18:00, після чого розпочалася розважальна програма з розіграшами призів. На території олімпійського дворику НСК працювали точки продажу напоїв і снеків. Звісна річ, кожний відвідувач заходу мав змогу купити нову форму ФК «Динамо» (Київ) та спортивні вироби від компанії New Balance. А після відкритого тренування гравців першої команди на фанів чекала запланована автограф-сесія з кумирами. Також нове екіпірування сезону 2018/2019 вболівальники «біло-синіх» зможуть придбати в офіційних інтернет-магазинах shop-fcdk.com та newbalance.ua, і у фірмових магазинах ФК «Динамо» (Київ), нагадали організатори презентаційного заходу.

 

      У «кулуарах» після прес-конференції (ще до відкритого тренування) залюбки роздавали автографи й легендарні ветерани клубу. Андрій Биба, Володимир Мунтян, Володимир Безсонов, Олексій Михайличенко – це імена епохальної слави флагмана українського футболу.

 

Не обійшли увагою організатори й пресу, якій на додачу до створених комфортних умов для роботи дісталися аж ніяк не зайві в професійній діяльності блокноти, кулькові ручки, пам’ятні сувеніри з символікою київського клубу й американської компанії-партнера.

 

      У новий сезон – з новими надіями, в новій формі і з не новою амбітною метою (що не може не радувати!). Як дотепно й коротко відповів на запитання преси спортивний директор «біло-синіх», мета «Динамо» – «виграти все!» Перший матч у формі New Balance кияни проведуть уже за кілька днів – 21 липня в Одесі, де боротимуться з «Шахтарем» за престижний трофей – Суперкубок України. Вболівальники, щоправда, переживають за поки що недостатньо зміцнену лінію атаки улюбленої команди, але тримати кулаки за неї і вірити в перемогу «Динамо» будуть, звісно ж, усі, кому ромб із літерою «Д» зігріває серце.

 

Сергій Шевченко

Фото автора

 

Читайте також на сайті fcdynamo.kiev.ua: New Balance та «Динамо» презентували ігрову форму сезону 2018/2019