Газеті «Прикордонник України» виповнилося 75 років

Відомче видання Державної прикордонної служби України святкує ювілей – 75-річчя. В Адміністрації ДПСУ її голова генерал-полковник Петро Цигикал, а також запрошені на засідання колегії представники Національної спілки журналістів України і її столичної організації привітали колектив редакції та вручили журналістам відзнаки.


Нині видання має широку читацьку аудиторію, а його електронна версія доступна в Інтернеті. У газеті в попередні роки «працювали такі метри прикордонної журналістики, як Ернст Брагін, Іван Куроленко, Євген Хорунжий, Петро Медвідь, Ігор Никитюк та інші газетярі», – можна прочитати в святковому випуску, що побачив світ з нагоди ювілею.

 

Учасники засідання колегії ДПСУ мали змогу переглянути короткий відеофільм про творення відомчої преси й роботу колективу газети, головним редактором якої є Микола Зорик.

 

«Відзначаючи ювілей «Прикордонника України», є всі підстави стверджувати, що правдивим висвітленням мужності та патріотизму персоналу відомства, який бере участь в операції Об’єднаних сил на сході країни, увічненням пам’яті героїв-прикордонників, газета здобула заслужену популярність у всіх, хто вболіває за долю і безпеку незалежної України, недоторканність її рубежів, майбутнє нашого народу», – зазначено в привітанні голови ДПСУ журналістам і всьому колективу редакційно-видавничого відділу.

 

Представники керівництва ДПСУ і найбільшої громадської організації журналістів, в якій є і активісти ВБФ "Журналістська ініціатива", щиро бажають колегам-прикордонникам творчих успіхів у їхній нелегкій службі, особистого щастя та добробуту в родинах.

 

За матеріалами прес-служби НСЖУ

 

Фото dpsu.gov.ua