Круглий стіл в НСЖУ «Україна – довгий шлях до НАТО»

Київський прес-клуб за підтримки Мінінформполітики та Інституту соціологічних досліджень ім. О. Яременка 30 листопада провів у медіацентрі «Територія реформ» (конференц-зала НСЖУ) круглий стіл «Україна – довгий шлях до НАТО» за участю експертів з міжнародних, військових, правових питань, а також громадських активістів і волонтерів.


Що знають українці про НАТО як військово-політичний альянс після розвінчання образу ворога й міфу про «американський чобіт»? Про історію пошуку Україною «парасольки безпеки», ефективність взаємодії нашої держави з НАТО на шляху до євроінтеграції, про законотворість у цій сфері вели мову на зустрічі за круглим столом керівник відділу співробітництва з міжнародними організаціями Міністерства оборони України Петро Канана, експерт Центру глобалістики «Стратегія ХХІ» капітан першого рангу  Павло Лакійчук та інші учасники. Серед них, зокрема, керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко, експерт проектного офісу реформ Міноборони Артур Переверзєв, офіцер резерву, радник голови ради резервістів при Генштабі Мирослав Гай. До розмови був запрошений також засновник фонду «Повернись живим» Віталій Дейнега.

 

Промовець – Петро Канана


З актуальних військово-правових питань, реформи армії та оборонно-промислового комплексу, волонтерства тощо поділилися думками співзасновник центру «КиївСтратПро», головний редактор порталу "EconomistUA" В’ячеслав Шутенко, військовий волонтер Алла Мартинюк, приєднався до розмови головний спеціаліст Держдепартаменту воєнної політики, стратегічного планування та міжнародного співробітництва МО України Андрій Коломієць. Модерувала круглий стіл секретар НСЖУ Зоя Шарикова. Партнерську інформаційну підтримку надає ВБФ "Журналістська ініціатива".

 

Під час заходу відбувся також відеозвязок з Литвою, учасником якого став експерт з питань армії та оборони громадянин Литви і Швеції Йонас Охман.

 

 

 

 

Фото Сергія Шевченка