«Пам’ятайте, що тут вас люблять, чекають і сподіваються на якнайшвидше повернення»

На адресу офісу Національної спілки журналістів України надходять листівки солідарності – новорічні привітання мужнім колегам Романові Сущенку, Миколі Семені та Станіславу Асєєву.

 

Для журналіста Радіо Свобода (проект Донбас. Реалії) Станіслава Асєєва це буде другий новий рік, який він зустрічає в неволі. Теплі слова підтримки адресують Станіславу колеги з усіх куточків України.

 

«Станіславе, дорогий синку. Ми пишаємося тобою і твоїми товаришами. Ми молимося за вас і чекаємо на ваше повернення! Знаємо, що справедливість запанує. Нехай Вас береже Божа матір і Новий рік принесе глобальні зміни (гарні) до вашого життя. Анатолій, Людмила, Луганськ», – йдеться в листівці, надісланій із Сєверодонецька.

 

«Стасе! Вірю, що Новий рік принесе вам волю! Тримайтеся і пам’ятайте: завдяки вам у людей є віра в професію журналіста! В те, що вона чесна! Не занепадайте духом, ми – з вами!» – написала журналістка UA: Донбас Галина.

 

Землячка Станіслава, журналістка й переселенка Марина Курапцева також побажала колезі пошвидше опинитися на волі: «Міцного здоров’я, багато сил, терпіння, ангела-охоронця. Ніколи не втрачайте надії! Все буде добре!»

 

Журналісти «12-го каналу» й інтернет-видання «Волинь 24» також долучилися до акції «Новорічна листівка солідарності».

«Я щиро бажаю вам, щоб усі свята, яких ще буде дуже багато у вашому житті, ви зустрічали вдома, в колі друзів і рідних. Добра вам і любові! Ми з вами! Із повагою Юлія Романюк».

 

 

«Сьогодні ваше ім’я знає не лише Україна, а й весь світ. На вашому боці правда, а значить – і Бог! Ми молимося за вас, вірних журналістів. Спільними молитвами і зусиллями ми витягнемо вас із лап страшного ворога! Тримайтеся і знайте, що весь світ із вами. Луїза, «12 канал».

 

 

«Будемо раді бачити вас удома. Приїздіть до нас у Луцьк. Чекаємо! А ще хочу привітати із прийдешніми святами. Головне – це мир! Із повагою Наталія Шпоняк».

 

«Сподіваємося, що дуже скоро зможемо записати розмову з вами в Луцьку. Запрошуємо! Ольга Куліш».

 

«Дорогий Станіславе, в цей час кожному з нас важко знайти сили, щоб далі боротися, але я вірю, що ви – людина, якій усе під силу. Пам’ятайте, що тут вас люблять, чекають і сподіваються на якнайшвидше повернення. Нехай у Новому році все зміниться!»

 

Із привітаннями до Станіслава Асєєва звернулися Ірина Григор’єва з Краматорська, Юлія Томчишин з Тернополя та інші колеги.

 

 

«Молимося за ваше якнайшвидше визволення! Прагнемо вашого повернення до нашої журналістської родини. Тримайтеся! Бережіть себе! Україна потребує саме таких, як ви!» – упевнені Наталія Зворигіна, головний редактор газети «Запорізька правда» і весь творчий колектив видання.

 

«Хай зігрівають вас ласка й тепло матері-Вітчизни, хай додають сили витримати холод неволі й гідно пережити лиху годину! Зичимо непохитної віри в перемогу, міцного здоров’я  та щасливої долі майстра пера, який ще скаже вагоме слово в улюбленій професії», – додають президент фонду «Журналістська ініціатива Людмила Мех і секретар НСЖУ Сергій Шевченко.