Джунічі Ковака з когорти переможців: "динамівець" у Сайтамі

  У складі делегації є футбольний уболівальник зі стажем, секретар Національної спілки журналістів України, перший заступник голови наглядової ради ВБФ «Журналістська ініціатива» Сергій Шевченко (на знімку – справа). Він вручив голові японської асоціації презент – футболку з символікою ФК «Динамо» як символ команди, що завжди прагне перемог. 

Джунічі Ковака, який є також редактором журналу, з радістю прийняв подарунок, зазначивши, що асоціація, яку він очолює, так само бореться до перемоги в справі, яку започаткувала шість років тому.

 

Асоціація вивчає питання безпечного харчування населення на радіоактивно забруднених територіях, що з’явилися внаслідок техногенних катастроф на АЕС (у Чорнобилі 1986-го і в префектурі Фукусіма в Японії 2011-го), поширює набуті знання й рекомендації вчених щодо оздоровлення людей, зниження радіоактивності сільськогосподарських угідь тощо. Крім того, надає доброчинну допомогу багатьом сім’ям чорнобильців.

 

  Об’єднавши понад чотири тисячі небайдужих співвітчизників – представників різних професій – у громадську структуру, яка акумулює благодійні пожертви, асоціація реально допомагає людям і в своїй країні, і в Україні. Він також сподівається, що актуальна для обох держав ініціатива знайде підтримку й на рівні державних органів.

 

Джунічі Ковака не байдужий до спорту, знає, що київське «Динамо» – чинний переможець Суперкубку України й бажає клубові нових перемог у новому році.

 

Прес-служба ВБФ «Журналістська ініціатива» 

 

Фото Олега Ярмоленка

 

Читайте також: "Японський проект: новий етап розвитку в Україні"