Кіото... з корейською гостинністю

 

  Делегація журналістів з Києва і області відвідала в Японії Кіото – місто-побратим української столиці.
За програмою перебування в Країні вранішьного сонця журналісти провели вихідні, ознайомлюючись з життям міста – давньої столиці Японії.

Після екскурсій великим храмовим комплексом Фусімі і Національним музеєм, а також огляду архітектурних пам'яток група на пропозицію пана Лі (режисера, який переїхав до Кіото з Південної Кореї) відвідала ресторан, щоб провести дегустацію страв і напоїв японської національної кухні.
     Приємно здивували не лише самі страви, смачні й різноманітні, а й якість обслуговування клієнтів. Дізнавшись, що гості з України, господарі виявили до них своє особливе ставлення навіть у тому, що запропонували журналістам ознайомитися з "секретами" діяльності їхнього підприємства. І навіть наприкінці вечері проводжати гостей вийшов керівник ресторану Сюньіті Міцуяма (на першому знімку).
  Дружина пана Лі показала українцям анонс документального фільму, який режисер зробив про проблеми Чорнобиля кілька років тому. Митець тоді відвідав Київ, столичну область, Житомирщину на запрошення Джунічі Ковака – ініціатора Японського проекту. Пан Ковака ось уже шість років поспіль допомагає чорнобильцям і доносить досвід України в подоланні наслідків техногенної катастрофи до японців (їм це актуально, бо сталася велика аварія на АЕС Фукусіма-1, що в префектурі на північ від Токіо).
Наступні заходи за програмою відвідання Японії – в найближчих репортажах.
Фото Сергія Шевченка