Переможці Всеукраїнського конкурсу публікацій про життя переселенців отримали сертифікати і премії

У прес-центрі Національної спілки журналістів України відбулося урочисте вручення сертифікатів лауреатам Всеукраїнського конкурсу публікацій про життя переселенців. Організатор конкурсу – Благодійний фонд «Горєніє», партнер – НСЖУ.

 

«Важливо, щоб ЗМІ якомога більше писали про історії успіху внутрішньо переміщених осіб і про ті добрі справи, які робляться в громадах завдяки переселенцям. Адже завдяки новим членам громада дістає імпульс для подальшого розвитку», – переконаний президент БФ «Горєніє» Денис Гречко.

 

«Готуючи публікації про переселенців, варто розраховувати на найширшу аудиторію, доносити до неї ідеї та сприяти порозумінню між громадянами. Завдяки таким конкурсам спілка робить свій внесок у підвищення рівня українських медіа», – відзначив голова журі конкурсу, голова НСЖУ Сергій Томіленко.

 

Журі, до складу якого увійшли також секретарі спілки Олена Юрченко і Зоя Шарикова, визначило сім переможців конкурсу. Вони представляють ЗМІ з п’яти областей України: Харківської, Донецької, Луганської, Запорізької та Кіровоградської.

 

 

 

Перша премія, 4000 грн:


Ірина Шевченко – за публікацію «Автостанция в Майорске нужна, и я ее построю»: принципы Вадима Хачатурова» (Свои.City).

 

Друга премія, по 2000 грн кожна:


1) Олена Медведева – за публікації «Як у Бердянську відкривають власні справи «з нуля» та «Что такое Хоумскулинг и практикуют ли его в Бердянске» (PRO.berdyansk.biz)

 

2) Олена Єрмоленко – за публікацію «Уехать из Донецка и создать украшения, которые покупают во всем мире. Это трудно, но реально» (Свои.City).

 

Третя премія, по 500 грн кожна:


1) Марина Пухир – за публікацію «Переселенцы: Без права голоса в правовом государстве?!» (zi.dn.ua)

 

2) Катерина Кіба – за публікації «Нові мешканці міста» і «Життя з чистого аркуша» («Событие»)

 

3) Юлія Сабаєва – за публікації «Кримсько-львіське кафе» і «Батюшка» («Телегазета»)

 

4) Олена Нікітіна – за публікацію «Временно перемещенные – временно поселенные» («Україна-Центр»).

 

Журналістки-лауреати поділилися власним досвідом висвітлення життя переселенців і пропозиціями щодо нових підходів до теми. Участь в урочистостях також узяли перша секретар спілки Ліна Кущ, секретар Сергій Шевченко і президент ВБФ «Журналістська ініціатива» Людмила Мех.