Люди з особливими потребами покажуть свої художні таланти на світовому конкурсі в Токіо

    У Японії цьогоріч проводиться «Paralym World Cup» – міжнародний конкурс художніх робіт осіб з особливими потребами. Організатор конкурсу – виконавчий комітет «Paralym Art». Захід підтримує Міністерство освіти, культури, спорту, науки і технологій Японії в межах культурної програми Олімпійських і Паралімпійських ігор 2020 року в Токіо.

 

До безплатної участі в конкурсі запрошуються особи з особливими потребами, повідомляє Посольство України в Японії. Тема конкурсу – «Dance», «Performance» («Танець», «Виступ»). Приймаються авторські роботи розміром від А4 до А0 (841х1189 мм) за такими напрямами: цифровий живопис, кольорові малюнки олівцем, акрилові картини, живопис олійними та акварельними фарбами, мистецтво витинання з паперу, техніка «принт», вишивка, каліграфія тощо. Матеріал творів не обмежується. Фотографії та об’ємні роботи до участі не приймаються.

 

Охочі мають заповнити анкету учасника, погодитися з умовами проведення конкурсу та надіслати довідку про інвалідність разом із зображенням своєї роботи через веб-сайт https://paralymart-wc.com/entry_en/ у період до 31 травня 2019 року за японським часом. Переможців конкурсу буде запрошено на церемонію нагородження, яка відбудеться в Токіо у вересні 2019 року.

 

Читайте також: Українська художниця З. Скоропаденко взяла участь у міжнародній арт-виставці «World Art Tokyo»