Участь України в міжнародному культурному фестивалі «Minato World Carnival»

  Сприяння розвиткові культурних зв'язків – важлива справа дипломатичного представництва будь-якої держави. Посольство України в Японії, нагадаємо, на початку року приймало в себе групу журналістів, представників найбільшої творчої спілки України і ВБФ "Журналістська ініціатива" та допомогло в їхній роботі – про це є низка публікацій на сайтах Фонду, НСЖУ, в друкованій пресі.
Посольство повідомляє також про важливі культурні проекти й заходи, в яких бере участь. Дипломати сподіваються на активність наших співвітчизників і в міжнародних конкурсах, серед яких, зокрема, «Paralym World Cup» (це свого роду чемпіонат з художніх творів осіб з особливими потребами). Отже, читаймо про "наших" у Країні вранішнього сонця. Хай Японія стає нам ближчою!


24 березня Посольство України в Японії взяло участь в міжнародному культурному фестивалі «Minato World Carnival» у Токіо, який організувала адміністрація району Мінато японської столиці.


У рамках заходу було представлено стенд Посольства з виставкою українських традиційних виробів та інформацією про Україну, облаштовано дитячий куточок зі спеціально розробленими матеріалами-розмальовками з поясненнями японською мовою щодо основної символіки України та правопису української мови. Українські дипломати провели міні-лекції про нашу державу, її історію, культуру, традиції, побут, туристичний потенціал. Під час фестивалю до українського стенду завітав заступник голови району Мінато пан А.Ояідзу.

 

У рамках фестивалю також представлено стенд товариства українців у Японії «Краяни» з українськими стравами (борщ, голубці, зрази, тертий пиріг, печиво) та різноманітними сувенірами. У концертній програмі фестивалю взяли участь учні української школи в Токіо «Джерельце», які виконали сучасний танець «Подоляночка».

 

 

 

 

 

 

 

Фото з сайту japan.mfa.gov.ua

 

Читайте такожУкраїнська художниця З. Скоропаденко взяла участь у міжнародній арт-виставці «World Art Tokyo»

 

P.S. Фонд дякує Надзвичайному і Повноважному Послу України в Японії Ігореві Харченку й другому секретареві Посольства Віолетті Удовік за сприяння в розвиткові міжнародних зв'язків у сферах культурно-гуманітарного співробітництва й ЗМІ. Висловлюємо вдячність керівництву Japan Offspring Fund (Ковака Джунічі) за люб'язне запрошення й надану можливість делегації українських журналістів відвідати Японію в період новорічних свят, ознайомитися з культурою, традиціями Країни вранішнього сонця та підготувати матеріали в українську пресу про Японський проект.