Козацький короп на фестивалі в «Tokyo Midtown»

      З 19 квітня по 6 травня Україна бере участь у фестивалі коропів (також відомий як фестиваль хлопчиків), який проходить у «Tokyo Midtown» у столиці Країни вранішнього сонця. До низки мистецьких робіт, представлених на цьому фестивалі, свій внесок зробив і митець з України – сучасний український художник Роман Мінін (на першій світлині), повідомляє Посольство України в Японії.

 

Роман народився 1981 року в Димитрові на Донеччині. Закінчив Харківську академію дизайну та мистецтва 2008 року, а вже наступного молодий митець здобув медаль «Талант та покликання» Всесвітнього альянсу «Миротворець». Брав участь у багатьох групових виставках та фестивалях, організував Фестиваль стріт-арту в Харкові та очолював програму «Ізоляція в міському просторі» у донецькому центрі сучасного мистецтва «Ізоляція» (2012).

 

Посольство України в Японії, яке багато зусиль докладає до розвитку культурного обміну між двома країнами, повідомляє, що за дизайном нашого співвітчизника Романа Мініна виготовлено одного з японських коропів із зображенням на ньому українського козака й мантри "From the East to the West all must know you are the best" – про здорове дорослішання дітей.

 

Напередодні чергових роковин Чорнобильської катастрофи, нагадаємо також, Посольство України в Японії робить свій важливий внесок у розвиток співпраці двох країн у питаннях обміну досвідом ліквідації наслідків техногенних аварій на АЕС.

 

Крім того, 18 квітня цього року Україна і Японія уклали міжурядову Угоду про надання гранту на закупівлю для Національної суспільної телерадіокомпанії України обладнання на суму понад 2 млн дол. США.

 

Фото japan.mfa.gov.ua і pinchukartcentre.org