Затверджено склад журі творчих конкурсів спілки журналістів

Cекретаріат Національної спілки журналістів України затвердив склад журі традиційних щорічних творчих конкурсів НСЖУ, що проводяться з нагоди Дня журналіста, повідомляє офіційний веб-сайт НСЖУ.


Як і торік, у складі журі працюватимуть: Людмила Мех, президент Всеукраїнського благодійного фонду «Журналістська ініціатива»; Сергій Томіленко, голова НСЖУ; Ірина Федорів, тележурналістка, активістка громадського руху «Чесно»; Віра Черемних, головний редактор журналу «Журналіст України» (2003–2015); Зоя Шарикова, секретар НСЖУ; Євген Якунов, провідний публіцист інформагентства «Укрінформ».

 

– Щорічні творчі конкурси передбачають визначення як найкращих журналістських доробків, так і здобутків редакційних колективів, місцевих спілчанських осередків, – нагадав голова НСЖУ Сергій Томіленко, виступаючи перед активом спілки. – Роботи на конкурси можуть подавати журналісти особисто, а також редакції, первинні та обласні організації НСЖУ. Переможців буде оголошено під час заходів з нагоди Дня журналіста, а церемонія вручення відзнак відбудеться на одному з журналістських фестивалів восени 2019 року. До речі, вагомий творчий доробок "Журналіста року" (переможця в спілчанському конкурсі-2018) київського публіциста Василя Богдана НСЖУ днями висунула на здобуття Премії імені Івана Франка в галузі інформаційної діяльності. Запрошуємо колег до активної участі у творчому змаганні!

 

МАТЕРІАЛИ НА КОНКУРСИ ПОДАЮТЬСЯ ДО 20 ТРАВНЯ 2019 РОКУ В ТАКИХ НОМІНАЦІЯХ:

«Журналіст року»

«Журналістська акція»

«Кращий журналістський матеріал (фоторепортаж, серія) про події на сході України (в зоні ООС)»

«Краща регіональна, обласна газета»

«Краща районна (міська, міськрайонна) газета»

«Краще регіональне інтернет-медіа»

«Краще регіональне радіо»

«Кращий регіональний телеканал»

«Краща обласна журналістська організація»

«Краща первинна журналістська організація»


Роботи на конкурси надсилаються на адресу центрального офісу Національної спілки журналістів: 01001, м.Київ, вул. Хрещатик, 27-а.

 

Докладніше про умови конкурсів – на офіційному сайті НСЖУ.

 

Довідки телефоном: (044)234-52-09.