Обшук в оселі авторитетного українського журналіста Валерія Іванова засуджують колеги

У помешканні авторитетного журналіста і вченого, президента Академії української преси, члена Національної спілки журналістів України Валерія Іванова правоохоронці проводять обшук, повідомляють ЗМІ.

 

 Як зазначив голова НСЖУ Сергій Томіленко, Національна спілка журналістів України засуджує дії, вчинені правоохоронцями стосовно до відомого журналіста й громадського діяча: «Аби помститися синові Денису, який наразі перебуває за кордоном, сумнівна публіка в погонах обрала за жертв батьків – Валерія і Тетяну Іванових. Закликаємо керівництво МВС та Нацполіції відповідально поставитися до аргументованих заперечень, які вже надавав наш колега та його адвокат. І вимагаємо припинити свавільний тиск на людину з достойною репутацією. НСЖУ поважає права правоохоронних органів на слідчі дії, але не мириться із грубими порушеннями прав наших колег!»

 

  «Тиск на дитину через гоніння батьків – це просто позамежне скотство! – написав Валерій Іванов на своїй сторінці у Facebook. – Я впевнений, що мій син, Денис Іванов, доведе свою правоту!»

 

За словами Валерія Іванова, його самого звинувачують у тому, що він перебуває «у складі організованого злочинного угруповання, яке незаконно збирає відомості про людей з метою одержання викупу!» Ці звинувачення журналіст відкидає, називаючи їх бридкою брехнею, а дії «правоохоронців», «які не гребують суто сталінськими методами», вважає спробою залякати журналістів.

 

Джерело: сайт НСЖУ