Ралі журналістів на Хрещатику (АНОНС-ЗАПРОШЕННЯ)

  З нагоди Дня журналіста Київський міський автомотоклуб (КМАМК) готує спортивне свято для всіх працівників ЗМІ – авторалі журналістів у столиці на Хрещатику. Партнерську й інформаційну підтримку змаганням надають, зокрема, Всеукраїнський автомобільний клуб журналістів (ВАКЖ) і Національна спілка журналістів України.

 

«Ви випереджаєте одне одного, коли оперативно треба взяти інтерв’ю, здати матеріал до друку, відзняти репортаж чи просто швидко знайти ексклюзив. Проявіть свою майстерність на Ралі журналістів – 9 червня (неділя), адже ваші професійні навички стануть у пригоді на нашому змаганні», – закликають організатори.

 

Для участі потрібні лише автомобіль та злагоджена робота пілота і штурмана.

 

Стартуємо 9 червня (неділя) у Києві на Хрещатику. Початок заходов – 11:00.

 

Реєстрацію екіпажів online уже відкрито https://forms.gle/CEu51cVcwLMetJb48

 

Чекаємо лише на Вас!

Запрошуємо всіх охочих – репортерів, ведучих, редакторів, фотожурналістів, операторів, блогерів та інших представників ЗМІ, незалежно від марки автомобіля та водійського стажу.

 

Ралі журналістів – це клубне змагання на серійних автомобілях, яке проходить по Легенді вулицями столиці, відповідно до Правил дорожнього руху (ПДР). Учасників також чекають спеціальні ділянки зі слалому (швидкісне маневрування), на яких треба якнайшвидше проїхати задану фігуру. Головне – пройти маршрут по Легенді, проставити відмітки в дорожніх листах та дістатися фінішу у відведений час.

 

Майстерність екіпажів оцінюють компетентні об’єктивні судді, а на контрольних точках, які вказані у Легенді, перебувають маршали. Отже, усе змагання контролюється від початку до фінішу, щоб зафіксувати найточніше результати, правильно підрахувати час кожного екіпажу та нагородити переможців.

 

До змагання допускаються лише серійні легкові автомобілі, зареєстровані у сервісних відділеннях МВС, та які відповідають вимогам ПДР України.

 

Автомобілі поділяються на класи:

№ 1 – до 1400 см. куб.

№ 2 – до 1800 см. куб.

№ 3 – понад 1800 см. куб.

Також передбачений абсолютний залік.

 

УЧАСТЬ У ЗМАГАННІ БЕЗПЛАТНА!

 

Попередня реєстрація – обов’язкова! https://forms.gle/CEu51cVcwLMetJb48

За кілька днів до початку змагань для учасників Ралі буде проведено семінар, на якому навчатимуть, як проходити Легенду, вираховувати середній час та багато іншого.

 

«Перетворіть своє професійне свято на захопливу пригоду! Проведіть цей день нестандартно та в дружній атмосфері на Ралі журналістів!» – запрошують організатори і партнери.

 

+38 (050) 311 35 34

kmamk.com

 

Корисна інформація:

- слалом (швидкісне маневрування) – проїзд на майданчику, за зазначеною конусами фігурою, за мінімальний час;

- проїзд за Легендою – рух за спеціальною книгою-картою, яка, на відміну від професійного ралі, є таємною та видається екіпажу перед початком заїздів. Завдання учасників – швидко орієнтуватись у місті та проїхати маршрут з дотриманням ПДР, вклавшись у зазначений час.

 

ПРОГРАМА ЗАХОДІВ:

Прийом заявок триває до 8 червня.

Субота 8 червня. 18:00–21:00 Адміністративна та технічна перевірка

19:00–21:00 Інструктаж учасників

Неділя 9 червня – 11:00 Закритий парк старту

12:00–12:15 Урочисте відкриття змагань (м. Київ, вул. Хрещатик)

12:20 Старт ралі (м. Київ, вул. Хрещатик)

17:00 Фініш ралі

18:00–19:00 Урочисте нагородження переможців