Міжнародний круглий стіл “Відповідальність та інтернет-демократія”

    У конференц-залі Верховної Ради України 30 травня відбувся міжнародний круглий стіл на тему: “Відповідальність та інтернет-демократія”, організований Комітетом Верховної Ради з питань свободи слова та інформаційної політики та Асоціацією з підзвітності та демократії в Інтернеті.

 

Учасники круглого столу обговорили такі питання: “Фейкові новини: проблеми відповідальності”; “Соціальні мережі та відповідальність”; “Зміст виборчих кампаній у соціальних мережах та месенджерах та відповідальність”.

 

    У дискусії взяли участь запрошені експерти, народні депутати України, уповноважені посадові особи державних органів влади, представники неурядових організацій у галузі медіа, зокрема й Всеукраїнського благодійного фонду "Журналістська ініціатива", а також працівники ЗМІ та медіа-юристи.

 

На світлинах: учасники круглого столу, активісти ВБФ "Журналістська ініціатива": керівник представництва фонду в Донецькій області головний редактор газети "Донеччина" Ігор Зоц, члени правління фонду головний редактор журналу "Аграрний тиждень. Україна" Наталія Черешинська, головний редактор тижневика "Культура і життя" Євген Букет та президент фонду Людмила Мех.

 

Фото Наталії Черешинської