Основна презентаційна подія фінансового сектору України 2019 року

  Всеукраїнську презентацію проекту «Банки і фінансові компанії України 2018 – гідні, успішні, надійні» провів Видавничий дім «Україна Бізнес» 25 червня у 5-зірковому Fairmont Grand Hotel Kyiv, розташованому в серці столичного історичного району Поділ на мальовничому узбережжі Дніпра поблизу річкового вокзалу «Київ».

 

Уперше цей захід організовано в партнерстві з Асоціацією українських банків. Її президент Андрій Дубас у вступному слові наголосив на перспективності проекту й відзначив важливу роль таких заходів у консолідації фінсектору країни.

 

  Як зазначив шеф-редактор Видавничого дому «Україна Бізнес» Микола Степанов-Бачинський, готовність сприяти об’єднанню, згуртуванню учасників фінансових ринків і представників бізнес-структур виявили Ліга страхових організацій України, Комітет Верховної Ради з питань фінансів, банківської діяльності, Український національний комітет Міжнародної торгової палати України (ICC) – вони підставили організаторам надійне плече. Подія відбулася за офіційної та консультаційної підтримки Національного банку України та за інформаційної підтримки низки ЗМІ.

 

До участі в заході запрошено президента Всеукраїнського благодійного фонду «Журналістська ініціатива» Людмилу Мех і секретаря Національної спілки журналістів України Сергія Шевченка. Перша нагадала про багаторічну спільну роботу з колегами, страховиками в організації міжнародних і всеукраїнських автопробігів журналістів «Схід – Захід: разом назавжди!», «Дорога до Криму: проблеми та перспективи». Сергій Шевченко в присутності добірного товариства виконав приємну місію – вручив шеф-редакторові й активному творчому працівникові Миколі Степанову-Бачинському членський квиток НСЖУ – найбільшого об’єднання журналістів України.

 

  Під час урочистої частини презентації брали слово знані професіонали фінансово-банківської системи, які вітали ініціативу преси й видавців, їхнє сприяння тому, щоб важлива сфера економіки активніше розвивалася й прогресувала. Відтак відбулося основне дійство – нагородження лауреатів у номінаціях проекту за версією журналу «Финансовые услуги». Відзначено найкращі банки й фінкомпанії України та їхніх керівників. Крім того, захід, задуманий як масштабна акція, виконав свою місію, ставши зручним майданчиком для спілкування представників банківського, страхового, лізингового, інвестиційного, аграрного ринків, кредитних союзів, ломбардів бізнес-структур та провідних фінансово-промислових компаній України.

 

Проект має на меті поширити інформацію про найбільш успішні банки й фінансові компанії країни, презентувати їхні можливості на національних, міжнародних форумах та конференціях, а також на заходах, що проводяться в межах втілення фінансово-інвестиційних програм. Водночас проект дає змогу партнерам скласти об’єктивну думку про розвиток фінансово-промислової індустрії в Україні.

 

За задумом, цей проект має бути щорічним і відкритим. Підбиття підсумків ґрунтується на даних рейтингів надійності банків і фінкомпаній за підсумками року, опублікованих у тижневику «Україна Бізнес Ревю» (дані надають оргкомітетові проекту банки й фінансові компанії за заявками та рекомендаціями). Оргкомітет провів за номінаціями проекту незалежне відкрите онлайнове голосування, в якому взяли участь понад 4000 респондентів. Отож на ділі номінантів і переможців обирають читачі, клієнти (учасники голосування), експертне журі та редакція журналу «Финансовые услуги».

 

    На думку переможця в номінації «Банкір року», першого заступника голови правління Індустріалбанку Віталія Романчукевича (на першій світлині в центрі), нині банкір має бути носієм і взірцем певних цінностей – відповідальності, довіри клієнтів. Свою відзнаку пан Віталій розцінив як визнання професійної роботи всього колективу банку. Згодні з колегою і переможці в низці інших номінацій – фахівці, які цінують ефективну, злагоджену командну діяльність, взаємодію і взаєморозуміння.

 

До слова, і ведуча презентації, керівник видавничих проектів ВД «Україна Бізнес» Лариса Семака щиро подякувала професіоналам, які активно долучаються до організації проекту, беруть на себе відповідальність, подають цікаві ідеї, допомагають як фахівці в тих «деталях», від яких залежить забезпечення належного рівня цієї серйозної справи.

 

Ініціатори й основні організатори презентації, нагадаємо, розпочинали свою діяльність 1990-го – з випуску першого в країні ділового професійного видання для фінансового ринку. За 28 років роботи поступово поле діяльності розширилося, сформувалася власна інформаційна ніша – сфера економіки і фінансів, закладено основи співпраці з державними органами, професійними об'єднаннями учасників ринків, фахівцями й аналітиками провідних компаній різних напрямків бізнесу. А 2008 року після ребрендингу фінансово-економічний тижневик «Україна BUSINESS» дістав нову назву – «Україна Бізнес Ревю».

 

  Керівникам і представникам найкращих компаній на презентації проекту «Банки і фінансові компанії України 2018 – гідні, успішні, надійні» вручено спеціальні ексклюзивні призи від партнерів і спонсорів. Також учасників і гостей порадувала цікава, насичена культурно-розважальна програма, в якій примою була солістка-вокалістка Національної оперети України, заслужена артистка України Олена Арбузова.

 

Звичайно, найбільш повно й докладно висвітлюють свій захід спеціалізовані видання («Україна Бізнес» має беззаперечний пріоритет): на часі – спецвипуск журналу «Финансовые услуги», публікації сайту www.ukrbizn.com і всеукраїнського періодичного друкованого видання «Україна Бізнес Ревю».

 

Сергій Шевченко

 

Фото автора