Стрибки у воду: наймолодший чемпіон Європи в історії – українець Середа

  Чемпіонат Європи зі стрибків у воду завершився в Києві впевненою перемогою 13-річного українця Олексія Середи (на світлині в центрі). Юний уродженець Миколаєва приніс третє «золото» (а загалом – сьому медаль для нашої країни на турнірі), посівши перше місце в стрибках з 10-метрової вишки. Про це повідомляє ВБФ «Журналістська ініціатива».

 

Цікаво, що Олексій Середа не лише здобув перемогу в фіналі, а й оновив рекордне досягнення: він став наймолодшим чемпіоном Європи зі стрибків у воду в історії цього олімпійського виду спорту!

 

        До заключного дня змагань збірна команда України, нагадаємо, мала в активі шість медалей – два «золота», три «срібла» і одну «бронзу». Чемпіонами стали Софія Лискун (стрибки з 3-метрової вишки) і дует у синхронних стрибках з трампліна Вікторія Кесар – Станіслав Оліферчик. «Срібло» здобули на метровому трампліні Олег Колодій, Олена Федорова, а також дует у синхронних стрибках з вишки Олексій Середа – Олег Сербін. «Бронза» в активі Вікторії Кесарь і Ганни Письменської – дуету в синхронних стрибках з трампліна.

 

Вітання з успішним виступом збірній команді й Федерації України зі стрибків у воду (президент Ігор Лисов)! Представники керівництва й активу фонду «Журналістська ініціатива» відвідали змагання на запрошення віце-президента спортивної федерації Володимира Волковинського.

 

Фото з сайту df-ua.org