«Моршинська» оновлюється — дизайном пляшки й не тільки цим

«Моршинська» оновлюється. Нова пляшка стає не лише більш стильною і зручною, а й міститиме на 15% менше пластику, повідомляє офіційний вебсайт давнього партнера ВБФ "Журналістська ініціатива". Нагадаємо, партнерська співпраця в проведенні доброчинних заходів у медійній сфері триває від початку 2000-х років.

 

Оновилено «Моршинську» зовні, але всередині вона так само наповнена улюбленою природною водою. Сучасний дизайн пляшки, яку відтепер ще зручніше і приємніше тримати в руці –  це крок назустріч споживачеві, а зменшення пластику на 15% завдяки використанню інноваційних технологій при розробці форми пляшки та на виробництві – крок до захисту довкілля, наголосила Наталія Ревіка, директор з маркетингу IDS Borjomi Ukraine.

 

Окрім ваги самої пляшки, «Моршинська» також оновила її “зовнішність” – змінила шрифт логотипу, тиснення геометричних ялинок і гір, зменшила розмір горла та кришки корони. Етикетка нової пляшки «Моршинської» стала вужчою та з меншою кількістю елементів.

 

Протягом декількох місяців усі формати ПЕТ-пляшок «Моршинська» перейдуть на новий дизайн. А з лютого по квітень 2020 року оновлена «Моршинська» виходитиме з лімітованою кришкою з написом «Сортуй» для привернення уваги споживачів до потеби сортувати пластик.

 

Анонсовано появу «Моршинської» в оновленому дизайні на полицях магазинів уже з 10 лютого.

 

Деталі на: https://newbottle.morshynska.ua/