Вітання Асоціації благодійників України у переддень свята

Оргкомітет Національного конкурсу «Благодійна Україна-2019» привітав переможців і лауреатів, надіславши їм напередодні Великодніх свят електронні копії дипломів. Хай ці дні – вісники оновлення, мрій і сподівань – «принесуть Вам, Вашій родині та колегам мир, спокій, радість», зазначено в привітанні. Бережімо одне одного і творімо добро!

 

Асоціація благодійників України, яка опікується проведенням щорічного конкурсу, подякувала всім, хто поділяє з нею місію добра й благочинності: «Дякуємо, що в важкі для нашої країни часи Ви залишаєтесь гідними і небайдужими до тих, хто потребує допомоги. Знаходите час і мужність проводити проекти, акції, займаєтесь благодійною та волонтерською діяльністю, допомагаєте тим і там, де в цьому є потреба. Тільки Ви і ваші вчинки спонукають десятки людей не зупинятися та рухатись далі, не дивлячись ні на які зовнішні обставини, кризи та перепони.

 

Щиро дякуємо за Ваше сумлінне втілення добра!»

 

Асоціація благодійників України – це неприбуткова організація, яка обрала своєю місією єднання заради добра. Її мета – розвиток в Україні ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, підвищення рівня довіри та відповідальності в благодійній діяльності, зростання професіоналізму та сталість у провадженні доброчинності.

 

Нині Асоціація об’єднує понад 60 всеукраїнських і регіональних благодійних фондів, громадських і волонтерських організацій, соціально-відповідальний бізнес, приватних осіб. Свою діяльність вона скеровує на створення максимально сприятливих умов для розвитку благодійності в Україні, впровадження системи трансферу сучасних технологій ведення благодійної діяльності, модернізацію сучасного законодавства, яке регулює здійснення благочинної діяльності в Україні, широку популяризацію доброчинності в суспільстві.

 

«Цінуємо Вас, як волонтерів та благодійників, що зберігають та множать скарби людських цінностей, – зазначено в привітанні. – Сподіваємось на нашу подальшу співпрацю».

 

ВБФ «Журналістська ініціатива» щиро вдячна активістам фонду за участь у доброчинних акціях і долучається до вітань колег.

 

Прес-служба ВБФ «Журналістська ініціатива»