З днем народження, таланте!

В активі нашого фонду багато високопрофесійних журналістів, відомих як у себе в регіонах, так і в усій державі, творчими здобутками в царині СЛОВА. Але серед них є жінка, впізнавана ще й своїм унікальним голосом.

 

Не випадково під час міжнародних і всеукраїнських автопробігів, які ВБФ «Журналістська ініціатива» проводив спільно зі Всеукраїнським автомобільним клубом журналістів, наші колеги серед спеціальних жартівливо-поважних номінацій встановили таку : «Золотий голос автопробігу». І належав він традиційно завредакції радіо «Хвиля» Вінницької ОДТРК Тетяні Скомаровській.

 

  Більш як десять років ми не проводимо автопробігів – на зміну їм прийшли інші не менш важливі, а нині й більш актуальні акції: «Культура мови – культура нації», «Книжки захисникам Вітчизни». Але ми й далі з повагою і захопленням ставимося до нашої колеги, коли вона виступає як перед слухацькою аудиторією вінницького радіо, так і на благодійних концертах. Сьогодні ж є особливий привід сказати добре слово цій талановитій ЛЮДИНІ – високопрофесійній майстрині радіоефіру, надійному другові, турботливій мамі та бабусі – у день всенародного свята Тетяна Петрівна святкує свій день народження.

 

Добра і здоров’я Вам, дорога наша колего!

 

На світлині: Тетяна Скомаровська (друга зліва) як репортер на одному із заходів ВБФ "Журналістська ініціатива" в Києві (фото Сергія Шевченка).

 

Пісні Тетяни Скомаровської у відеозаписах. Рекомендуємо:

Тетяна Скомаровська, Олександр Остаповець та Катерина Паньків - 25.01.2018 - Новий День, ВІНТЕРА

Телепроект "Перша тема". Випуск № 33. Тетяна Скомаровська. Зворотний бік музики.