Творчий конкурс НСЖУ: запрошення до участі

Національна спілка журналістів України як організатор щорічних творчих конкурсів, з огляду на важливість теми протидії COVID-19 оголосила конкурс «Журналісти проти епідемії» («Кращий журналістський матеріал на актуальну тему» та «Краща журналістська акція»). Учасники подають роботи по 26 травня 2020-го, інформує центральний офіс НСЖУ.

 

УМОВИ КОНКУРСУ

 

На конкурс подаються матеріали в різних жанрах журналістики, які вийшли в друкованих, інтернет-виданнях або аудіовізуальних медіа з початку 2020 року та висвітлюють тему протидії в Україні пандемії коронавірусу. Також конкурс спрямований на відзначення журналістських акцій (організація окремими журналістами чи ЗМІ соціальних проєктів, спрямованих на подолання епідемії коронавірусу в Україні)

 

Роботи на конкурс можуть подавати: журналісти; редакції ЗМІ; первинні та обласні організації НСЖУ.

 

Для участі заявки подаються або через спеціальну форму за посиланням або листом на електронну пошту НСЖУ.

 

Якщо документи подаються листом, то з такими документами:

 

1. Заповнена заявка учасника (файл заявки пропонується скачати за посиланням, вміщеним на сайті НСЖУ).

2. Конкурсні матеріали: друковані матеріали – сканкопія чи PDF-версія; матеріали в інтернет-виданнях – посилання на публікації; теле- і радіоматеріали – посилання на офіційний веб-сайт/YouTube-канал чи інший онлайн-ресурс мовника.

3. Лист-подання від редакцій ЗМІ чи від обласних організацій НСЖУ (за наявності) – у форматі PDF.

 

Матеріали й супровідний пакет документів надсилати:

електронною поштою, e-mail: 2013nsju@gmail.com, oblik@nsju.org. У темі листа обов’язково зазначити: на конкурс НСЖУ.

 

МАТЕРІАЛИ НА КОНКУРС ПОДАЮТЬСЯ ПО 26 ТРАВНЯ 2020 РОКУ.

 

Переможців визначитиме кваліфіковане журі, склад якого затвердив Секретаріат НСЖУ (до складу журі входить і президент ВБФ «Журналістська ініціатива» Людмила Мех). Підсумки буде оголошено до 6 червня 2020 року.

 

Переможці отримають дипломи та пам’ятні подарунки. Кращі роботи опублікує сайт НСЖУ. Інформацію про переможців і найкращий український досвід буде поширено на сайтах Міжнародної федерації журналістів і Європейської федерації журналістів.

 

Повний перелік умов конкурсу ви знайдете на сайті НСЖУ.