Дезінформація як інструмент гібридної війни: особливості поширення та можливості протидії

Центр публічної дипломатії за сприяння Держкомтелерадіо розпочав проєкт «Інформаційні війни проти України та інших європейських країн: досвід Литви у протидії пропаганді», що здійснюється за фінансової підтримки Програми розвитку співробітництва та просування демократії Міністерства закордонних справ Литовської Республіки, повідомляє пресслужба Держкомтелерадіо.

 

У межах проєкту передбачено проведення 5 публічних заходів для представників місцевої влади, громадських організацій та ЗМІ в різних регіонах України: Маріуполь, Сєвєродонецьк, Харків (липень 2020 р.), Одеса (серпень), Херсон (вересень) за участі литовських та українських експертів у сфері інформаційної безпеки.

 

Семінар-практикум пройде 7 липня в Сєвєродонецьку (приміщення Луганської обласної державної адміністрації, пр. Центральний, 59), а 8 липня в Маріуполі (Центр Балто-Чорноморських досліджень Маріупольського державного університету, пр. Будівельників, 129-а).

 

Мета заходу – посилення спроможності представників місцевих органів влади України, громадського сектору та ЗМІ розпізнавати й протидіяти дезінформації, а також ознайомлення з досвідом Литви в протидії пропаганді та посиленні незалежних засобів масової інформації.

 

Модератори заходу – Андрій Вітренко, голова Центру публічної дипломатії, віцеміністр культури України з питань євроінтеграції (2014–2016) Катерина Смаглій, начальник відділу міжнародного співробітництва та комунікацій Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС.

 

Тренери практичного семінару – експерти у сфері комунікацій, європейської та євроатлантичної інтеграції, протидії інформаційним загрозам.

 

Початок заходу – 10:00. Тривалість – 4 години.