Всеукраїнський щорічний конкурс матеріалів про децентралізацію 2020

Якщо Ви висвітлюєте результати реформи децентралізації – беріть участь у щорічному Всеукраїнському конкурсі журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади». Переможці отримають: грошові премії, відзнаки від перших осіб Міністерства та можливість взяти участь у міжнародному заході.

 

У цьому конкурсі для журналістів від Міністерства розвитку громад та територій України з 2016 року вже взяло участь понад 1000 представників медіа, з них понад 70 стали лауреатами. Зваживши на його успішність, керівництво міністерства ухвалило рішення продовжити конкурс я на 2020 рік.

 

УЧАСТЬ МОЖУТЬ ВЗЯТИ МАТЕРІАЛИ У НОМІНАЦІЯХ:

  •  онлайн-публікація,
  •  стаття в друкованому ЗМІ,
  •  радіоматеріал,
  •  відеоматеріал.

 Матеріали мають бути опубліковані вперше у період з 1 січня 2020 року по 30 вересня 2020 року в регіональних медіа (обласні, районні та місцеві). Для участі у конкурсі до 30 вересня 2020 року (включно) заповніть онлайн заявку.

 

Ви можете подати не більше однієї конкурсної роботи в кожну з номінацій (на кожен матеріал потрібно заповнити окремі конкурсні заявки).

 

СЕРЕД ТЕМ КОНКУРСНИХ РОБІТ МОЖУТЬ БУТИ:

* Успішні приклади впровадження реформи децентралізації на місцях.

* Життя в об’єднаних територіальних громадах до та після об’єднання.

* Співробітництво територіальних громад задля добробуту населення.

* Історії успіху та цікаві підходи, запроваджені у громадах, які довели свою ефективність: взаємодія між владою та громадою, покращення якості надання освітніх послуг, формування безпечного, комфортного та привабливого життєвого середовища та ін.

* Кращі практики громад у протидії COVID-19 та подолання наслідків пандемії.

 

Із завданнями конкурсу та його тематичними пріоритетами можна також ознайомитись у буклеті конкурсу.

 

ПРИЗОВИЙ ФОНД


У кожній з чотирьох номінацій передбачені три премії*:

  •  І премія – 20 000 грн
  •  ІІ премія – 15 000 грн
  •  ІІІ премія – 10 000 грн

Переможців також запросять до участі в міжнародному заході за тематикою розвитку місцевої і регіональної демократії**.

 

* За сприяння Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні».

** За сприяння Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні» та координатора проєктів ОБСЄ в Україні.

 

Деталі умов участі в конкурсі за посиланням. Уточнити інформацію можна телефоном: (044)458-44-40; (044)501-92-03; (093)403-58-87; (097)917-70-70. Надіслати запит на електронну адресу: contest@internews.ua.

 

Партнери конкурсу – Програма Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні», ГO «Інтерньюз-Україна», Координатор проєктів ОБСЄ в Україні.