Журналісти, здобуваймо премію імені Івана Франка!

Державний комітет телебачення і радіомовлення України з 1 березня по 1 травня 2021 року прийматиме публіцистичні твори на здобуття премії імені Івана Франка в галузі інформаційної діяльності, повідомляє офіційний вебсайт Держкомтелерадіо.

 

Премію в розмірі 10 тис. грн присуджують щороку авторам нових оригінальних публіцистичних творів у галузі журналістики, що сприяють утвердженню історичної пам’яті народу, його національної свідомості та самобутності в кожній з чотирьох номінацій:

 

– за кращу публікацію в друкованих засобах масової інформації;

– за кращий твір у телевізійній сфері;

– за кращий твір у радіомовній сфері;

– за кращу наукову роботу в інформаційній сфері.

 

Твори мають бути опубліковані (оприлюднені) в завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення на здобуття Премії.

 

На здобуття Премії подають:

 

клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою твору та його автора;

примірник твору на матеріальному носієві з підтвердженням його оприлюднення (примірники друкованих засобів масової інформації, телепередачі та радіопрограми на компакт-дисках у форматі DVD);

 

копія паспорта (у разі висунення на здобуття Премії колективу – копії паспортів кожного члена колективу).

 

Клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою твору та його автора (у форматі word), а також електронну версію твору прохання надсилати до Держкомтелерадіо на електронну адресу: iv@comin.gov.ua.

 

Адреса для подання творчих робіт: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2, Державний комітет телебачення і радіомовлення України (з позначкою «на здобуття Премії імені Івана Франка в галузі інформаційної діяльності»).