На зв'язку Піщаниця: звітують освітяни

Черговий сеанс онлайнового спілкування між освітянами Житомирщини і керівництвом Японського фонду майбутніх поколінь відбувся 12 квітня з Піщаниці Овруцького району. Переглянути відео можна за цим посиланням.

 

Нагадаємо, що Японський фонд майбутніх поколінь, офіс якого розміщено в екобудівлі Сайтами, що в Токійській агломерації, спільно з Асоціацією освітян за безпечне майбутнє розпочав серію прямих трансляцій на тему Японського проєкту в Україні.

 

    В Овручі відбулося перше цьогорічне спілкування наживо українських дітей з виконавчим директором Японського фонду майбутніх поколінь Джунічі Ковакою. Так само творчо підійшли до відеопрезентацій у селах Можари й Піщаниця, де були виступи дітей у національному вбранні, привітання англійською мовою. У Піщаниці – красиво оформлені вишитими картинами класні кімнати. Педагоги й учні подякували японським друзям за допомогу в оздоровленні жителів Полісся.

 

Загалом подібних заходів зв’язку заплановано дванадцять. По 23 квітня японці спілкуватимуться наживо з учнями й педагогами навчальних закладів таких населених пунктів Житомирщини, як Бігунь, Народичі, а також на Київщині, де живуть сім’ї переселенців з чорнобильської зони (Радинка, Ковалин, Єрківці, Стовп’яги, Дівички) та на Полтавщині (Нові Мартиновичі, Овсюки). Графік трансляцій і заходи, що вже відбулися, можна переглятути за посиланнями на нашому сайті в публікації «Прямі трансляції в Youtube на тему Японського проєкту в Україні».

 

Про унікальний Японський проєкт і його втілення в Україні мають намір докладніше розповісти напередодні 35-х роковин Чорнобильської катастрофи загальнонаціональні друковані видання, серед них і преса освітньої галузі.

 

Микола Ратушний

(Пресслужба ВБФ «Журналістська ініціатива»)

 

Фото Миколи Завадського (газета "Зоря", Овруч), спеціально для ВБФ "Журналістська ініціатива"