Помер наш добрий друг і колега – Олександр Митрофанов

На 71-му році життя від ускладнень, спричинених COVID-19, помер колишній багаторічний генеральний директор Миколаївської обласної державної телерадіокомпанії Олександр Олександрович Митрофанов, повідомляє Держкомтелерадіо.

 

Більш як 10 років наш колега й добрий друг очолював також представництво ВБФ «Журналістська ініціатива» в Миколаївській області, виконуючи ці обов'язки на громадських засадах.

 

У штаті обласної ТРК він працював з 10 лютого 1975 року. Починав з посади редактора художніх, громадсько-політичних передач. Згодом став головним редактором, заступником генерального директора ОДТРК. З 2001 по 2014 рік очолював обласну телерадіокомпанію. Був одним із ініціаторів створення обласного телеканалу «Миколаїв». Учасник і лауреат багатьох телефестивалів.

 

«Відомий журналіст ще того покоління справжніх професіоналів слова, сильний філолог, він завжди тримав руку на пульсі всіх подій краю». «Таких, як він, мало. Журналістській спільноті буде не вистачати його досвіду і об’єктивного погляду на події», – так відгукнулися на звістку про передчасну смерть Олександра Олександровича на сторінках соцмереж і в місцевих ЗМІ його колеги і друзі.

 

Разом з колективом Держкомтелерадіо колеги-журналісти з громадських об’єднань, всі, хто знав цю чудову людину, глибоко сумують з приводу смерті Олександра Олександровича Митрофанова та висловлюють щирі співчуття його рідним і близьким.