"Життя і слово": "Японський проєкт Джунічі Коваки"

    Про Японський проєкт Джунічі Коваки як єдиний, що спрямований на зниження рівнів радіоактивного забруднення продуктів харчування «дітей чорнобиля», розповіла газета "Життя і слово" (смт Народичі, Житомирська область). Автор публікації, редактор газети Андрій Майоров зазначив, зокрема, що в порушених питаннях досі бракує "уваги та допомоги наших владних структур, а також народних депутатів".

 

«По суті ідея Джунічі Коваки доволі проста, і полягає у повному виключенні з раціону продуктів харчування місцевого походження, які містили в собі радіонукліди», – написав автор замітки й висловив сподівання, що не останню роль у вирішенні цього питання відіграє інформаційна кампанія «Здоровя майбутніх поколінь», яку оголосив ВБФ «Журналістська ініціатива».

 

    Нагадаємо, коли на відеозв’язку з Токіо 23 квітня цього року перебували освітяни й школярі Народичів, змістовну презентацію в етері зробив кандидат біологічних наук Микола Лазарєв. Він працює в Національному університеті біоресурсів і природокористування України та як фахівець у галузі радіобіології консультує з 2015 року ініціаторів соціального проєкту, що здійснюється, наголосимо, громадським коштом, зусиллями японських доброчинців.

 

На цей час в Україні і Японії опубліковано в ЗМІ впродовж останніх двох місяців майже сім десятків матеріалів про Японський проєкт, більшість з них вміщено на сайті ВБФ «Журналістська ініціатива».

 

Пресслужба ВБФ «Журналістська ініціатива»

 

Фото Сергія Шевченка