Членів експертної ради Держкомтелерадіо нагороджено Почесними грамотами

З нагоди Дня працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження України та за значний особистий внесок у захист інформаційного простору України членів експертної ради Держкомтелерадіо з питань аналізу та оцінки видавничої продукції щодо віднесення її до такої, яка не дозволена до розповсюдження на території України, нагороджено відомчими Почесними грамотами.

 

У Держкомтелерадіо 2017 року в створено експертну раду, члени якої безоплатно, на добровільних громадських засадах надають пропозиції з питань аналізу та оцінки видавничої продукції щодо віднесення її до такої, яка не дозволена до розповсюдження на території України. За цей час відбулося 66 засідань експертної ради, на яких розглянуто, проаналізовано 308 назв видань та надано експертні висновки, на підставі яких видано накази Держкомтелерадіо щодо відмови в наданні дозволів на ввезення цієї видавничої продукції на територію України. Завдяки цьому на територію України не допущено видавничу продукцію, що містить антиукраїнську пропаганду.

 

Почесними грамотами Держкомтелерадіо нагороджено Івана Михайловича Андрусяка, головного редактора видавництва «Фонтан казок», письменника, члена Національної спілки письменників України (заступника голови експертної ради); Валерія Германовича Гастинщикова, політолога, фахівця інформаційної сфери; Тараса Васильовича Здоровила, члена Національної спілки журналістів України, кореспондента газети «Україна молода»; Аллу Володимирівну Кобинець, кандидата філологічних наук, доцента Інституту журналістики КНУ ім. Т.Г. Шевченка; Аллу Анатоліївну Ковтун, члена Національної спілки журналістів України; Олега Олександровича Матвієнка, голову громадської організації «Культурний спротив»; Костянтина Володимировича Машовця, координатора громадського руху «Інформаційний спротив»; Павла Володимировича Михеда, доктора філологічних наук, професора, завідувача сектору слов’янських літератур Інституту літератури ім. Т.Г. Шевченка НАН України; Сергія Володимировича Шевченка, заслуженого журналіста України, члена правління Київської організації Національної спілки журналістів України.

 

* * *

Всеукраїнський благодійний фонд "Журналістська ініціатива", який цьогоріч відзначає 20-річчя з дня заснування, щиро вітає першого заступника голови наглядової ради фонду С. В. Шевченка та його колег з гідною оцінкою громадської діяльності в експертній раді Держкомтелерадіо.

 

Джерело: Держкомтелерадіо України