Віримо в нашу команду – хай щастить на Олімпіаді в Токіо

      Віцепрезидент НОК України, президент Федерації України зі стрибків у воду Ігор Лисов зустрівся в столиці зі спортсменами й тренерами збірної команди, яка захищатиме честь країни на Олімпійських іграх у Токіо.

 

Під час урочистостей з теплими напутніми словами та молитвами в Спасо-Преображенському соборі спортивні функціонери побажали атлетам найголовнішого – віри в себе, у власні сили.

 

  Дві ліцензії здобув на Олімпійські ігри юний чемпіон Європи Олексій Середа. Він наймолодший у збірній і з ним повязані головні надії на медалі (нагадаємо, в цьому виді спорту Україна мала призерів на Іграх у Сіднеї та Пекіні). Олексій стрибатиме з вишки – індивідуальні змагання й синхрон. Але "космічної" мети в боротьбі з досвідченими китайцями та британцями спортсменові не ставлять. Його завдання – добре відстрибати нову складну програму. Готові дати бій суперникам також Софія Лискун, Олег Сербін, Олег Колодій, Вікторія Кесарь та Анна ПисьменськаГоловний тренер збірної команди Тамара Токмачова вважає, що до її підопічних має бути в Токіо лише одна вимога – добре виступити. І якщо стрибунам пощастить саме так, тобто вдало виконати свої програми, то в України можуть бути й медалі. Але конкуренція на Іграх, звісна річ, буде надзвичайно висока.

 

    На запрошення керівництва Федерації України зі стрибків у воду висвітлити зустріч з олімпійцями в храмі, що відбулася 18 липня після 12:00, запрошено й представника ВБФ «Журналістська ініціатива». 

 

Радує бойовий, позитивний настрій спортсменів перед відповідальними стартами. Віримо в нашу команду та всіляко підтримуємо її, сказав на зустрічі перший віцепрезидент Федерації України зі стрибків у воду Володимир Волковинський.

 

Уперше від часів керівництва федерацією не зможе особисто вилетіти з делегацією на Ігри Ігор Лисов, про що дуже шкодує. У храмі він подарував спортсменам і тренерам афонські обереги, на яких зображений святий Георгій Переможець, а священники благословили команду на спортивні подвиги в ім’я Батьківщини.

 

Пресслужба ВБФ «Журналістська ініціатива»

 

Фото Сергія Шевченка