Щиро співчуваємо нашим японським партнерам

З японської Сайтами надійшла сумна звістка… Немає вже серед живих пані Сакіко – великої благодійниці, дружини виконавчого директора Японського фонду майбутніх поколінь (JOF) Джунічі Коваки. Як відомо, ВБФ «Журналістська ініціатива» з 2018 року – інформаційний партнер JOF у розвитку Японського проєкту в Україні.

 

Ми щиро співчуваємо нашим японським партнерам.

 

      Пані Сакіко навесні 2019-го вперше відвідала Україну. У складі японської делегації вона зустрічалася з активом «Журналістської ініціативи», брала участь у спільних заходах фонду з Національною спілкою журналістів України, Атомпрофспілкою, редакцією газети «Профспілкові вісті» та виїздила на Житомирщину в справах традиційної допомоги «чорнобильцям», зокрема школам Овруцького й Народицького районів. Саме з ініціативи японського подружжя ми мали змогу в Києві втілити в життя заходи матеріальної підтримки українських журналістів у період поширення пандемії коронавірусу.

 

«Нас шокувала передчасна смерть пані Сакіко, – сказала засновниця й президент ВБФ «Журналістська ініціатива» Людмила Мех. – Мы висловили щирі співчуття панові Коваці та його однодумцям з JOF. Це непоправна втрата для всіх нас. Ми дуже любили й поважали пані Сакіко. Нам не вистачатиме її доброго серця й щедрої душі...».

 

Добрі справи пані Сакіко, на згадку про неї, продовжуватимуться в благодійній діяльності «Журналістської ініціативи». 

 

Пресслужба ВБФ «Журналістська ініціатива»

 

* * *

 

Світлини 2019 року з поїздок до Києва й Житомирщини надав Джунічі Ковака: