Українські моторекордсмени не без пригод: команда Сергія Малика в США

Команда Київського міського автомотоклубу (КМАМК), яка днями прилетіла до США, нарешті отримала електричний мотоцикл Delfast Dnepr Electric, що представлятиме Україну на світових змаганнях швидкості Bonneville Speed Week 2021, повідомила пресслужба КМАМК своїм багаторічним інформаційним партнерам – ВАКЖ і ВБФ «Журналістська ініціатива».

 

Затримки сталися на митниці у Великій Британії під час транспортування контейнера з України до США. Довелося неабияк похвилюватись, адже подальша участь у боротьбі за світовий рекорд опинилася під загрозою, ми втрачали дорогоцінний час...

 

Перебуваючи в Нью-Йорку, в очікуванні вантажу, команда КМАМК встигла зібрати платформу для мотоцикла, підготувати авто для подальшої подорожі країною та прогулятися вулицями міста. Зустрілися наші мандрівники не лише з друзями, а й з американськими прихильниками та шанувальниками, які стежать за досягненнями українців через соцмережі. Вони отримали автографи та пам’ятні постери від Сергія Малика, який цьогоріч і пілотуватиме електричний мотоцикл Delfast Dnepr Electric на змаганнях.

 

З підбадьорливими побажаннями та прагненням до перемоги команда КМАМК рушила в дорогу. Мандрівники мають перетнути майже всю країну, щоб потрапити до штату Юта, де щороку відбуваються світової слави змагання зі швидкості Bonneville Speed Week. Отже зараз вони вже мчать Америкою по новий рекорд.

 

Уболіваймо за українців разом!

 

За усіма новинами, фото та відеозвітами команди КМАМК можна спостерігати на офіційних сторінках:

 

https://www.facebook.com/BonnevilleKMAMK
https://www.facebook.com/kyivautomotoclub
https://www.instagram.com/kyivautomotoclub

#BonnevilleKMAMK #KMAMK #DelfastDneprElectric #ЇдемоЗаРекордом

 

Цікава інформація про електромотоцикл Delfast Dnepr Electric:

 

До участі у фестивалі швидкості Bonneville Speed Week 2021, який відбувається щороку на солоному озері Бонневіль у штаті Юта, український мотоцикл круто модифікували: наразі встановили більш досконалий контролер та оновили «серце» електробайка.

 

На байку встановлений синхронний електродвигун з постійними магнітами EMRAX-228, виробництва Словенія, тривалою потужністю 50кВт та короткочасною 100 кВт, що відповідає 68 та 136 кінських сил. Вага електродвигуна становить лише 12 кг.

 

Акумуляторна батарея літій-полімерна ємністю 12 кВт*год має напругу 600В, що забезпечує необхідну швидкість обертання електродвигуна.

 

Тяговий інвертор українського виробництва DTI-150H розроблений, виготовлений та встановлений компанією «ДІАДА ГРУП» (Diada Group). Тяговий інвертор забезпечує вихідну частоту до 1000 Гц, що необхідно для досягнення швидкості обертання електродвигуна 5500 об/хв.

 

Максимальний вихідний струм обмежено позначкою в 200А, для досягнення максимального крутного моменту 220 Н*м.

 

Фестиваль Bonneville Speed Week 2021 проходить до 12 серпня. Delfast Dnepr Electric їде в класі “А” OMEGA.

 

Джерело: пресслужба КМАМК

 

Фото з сайту itc.ua