Наталія Черешинська: "Ох і недарма я мріяла про професію журналіста!"

Пост у фейсбуці Наталії Черешинської – про свято «Журналістської ініціативи» (там і світлини з домашнього фотоальбому).

 

Ох і недарма я мріяла про професію журналіста! Саме вона подарувала мені зустрічі з багатьма цікавими й неординарними людьми. Одна з них – Людмила Мех.

 

Сьогодні в Людмили Григорівни і всіх, хто причетний до Всеукраїнського благодійного фонду «Журналістська ініціатива», – свято: 20 років з дня заснування. Ідея створення фонду, неординарні плани роботи, натхненне згуртування журналістів у спільній справі – все це задуми Людмили Мех, які вона блискуче реалізувала за підтримки колег і близьких їй людей.

 

Про все це можна почитали, проглянувши пост нижче «Злагоджена професійна команда: 20 років роботи ВБФ «Журналістська ініціатива».

 

Я ж хочу сьогодні згадати найпотужнішу акцію, яку фонд проводив 10 років поспіль. Міжнародні автопробіги «Дорога до Криму: проблеми та перспективи» фонд організовував і проводив разом із Всеукраїнським автомобільним клубом журналістів. Ми долали сотні кілометрів, приїздили на заводи (м. Херсон), літали на бурову установку (під м. Щолкіне), оглядали хлібоприймальні підприємства (м. Миколаїв), вивчали роботу Керченського морського порту й рибзаводу «Прибій», досвід створення маршрутів «зеленого туризму», виборювали перемоги в ралі… До речі, найчастіше лідером перегонів був литовський екіпаж Олега Зікаса і Стасіса Грігалюнаса. Такими вони були віртуозами, що ми за цими литовськими хлопцями й не намагались встигнути!..

 

Зізнаюсь чесно: не всі об’єкти навіть і згадаю! Ті 10 років були драйвовими, цікавими, змістовними, незабутніми.

 

Якби не енергія Людмили Мех, не знаю, чи були би ті роки такими насиченими для багатьох журналістів місцевих і республіканських ЗМІ. Тож недарма стільки років поруч із Людмилою Григорівною є такі ж натхненні Сергій Шевченко, черкасці Михайло Калініченко та Валентина Душок, львів’янка Марія Веремчук, вінничанки Марина Тепленко-Дідик і Тетяна Скомаровська, зі Світловодська – Валентина Саєнко, кияни Олена Мех, Олексій Плаксін, Олег Сташко, Євген Букет, Лілія Курбатова, Марина Кривда... Десь серед усіх є і я. З чого дуже радію!

 

Впевнена, у кожного з нас є свої спогади, свої фотоальбоми й десятки статей, фото- і відеорепортажів про ті яскраві дні автомобільних мандрів Україною і Кримом. Може, згадаймо?

 

А сьогодні привітаємо Людмилу Григорівну як засновницю та ідейного натхненника фонду. Творчого довголіття, нових ідей і енергії вам, Людмило Григорівно! А ми завжди готові підтримати Ваші цікаві задуми, бо, втілюючи їх у життя, ми також творимо новітню історію нашої молодої незалежної України.