Прапороносцю державної інформаційної політики Олегові Наливайку – 60!

Партнер відомства, відповідального за інформаційну політику в державі, ВБФ "Журналістська ініціатива" щиросердно вітає голову Держкомтелерадіо України Олега Наливайка з 60-річчям!

 

Нашого давнього надійного друга й колегу можна сміливо порівняти з прапороносцем у тій справі, якій наш доброчинний фонд залишається вірним ось уже два десятиліття своєї діяльності. Ця доленосна для багатьох медійників справа – активна участь у формуванні державної інформаційної політики.

 

Ми щиро вдячні Олегові Ігоровичу за підтримку ініціатив журналістів у сферах захисту інформаційного простору України, розвитку державної мови, національної культури, видавничої справи тощо. Фонд завжди відчував надійне партнерське плече очільників і колег з Держкомтелерадіо й НСЖУ, керівництво яких Олег Наливайко в різний час уособлював (і нині він – перша особа важливого державного органу).

 

Окрема сторінка нашої успішної співпраці – багатоетапна культурна акція "Книжки – захисникам України". З 2017 року фонд передав бібліотеці Українського державного медико-соціального центру ветеранів війни понад пів тисячі книжок сучасної художньої літератури. Плюс десятки примірників видань з автографами стали подарунками воїнам-захисникам від самих авторів творів – журналістів і письменників. Лише з серпня по жовтень цього року доброчинці передали книгозбірні медичного закладу сто примірників друкованих видань, серед них велика частина – це внесок працівників Держкомтелерадіо.

 

З нагоди 60-річчя прийміть, шановний прапороносцю, букет вітань від нашого активу і побажання міцного козацького здоров’я, успіхів у службовій діяльності, добра і щастя в родині!

 

Людмила Мех, президент фонду