У Вінниці відкрили виставку фотографій військового льотчика

    У Вінниці відкрили виставку світлин військового льотчика Романа Дідика, яку її автор присвятив захисникам і захисницям України.

 

Роман – син заслуженого журналіста України Марини Тепленко-Дідик, очільниці представництва ВБФ «Журналістська ініціатива» у Вінницькій області. Марина, прочитавши інтерв'ю, яке Роман дав агентству АрміяINFORM, поділилася такою думкою: «Читала і аж самій дивно, який він серйозний, хоча з початком війни, я стала відчувати, що син старший за мене...».

 

Мати військового льотчика, до речі, багато років вела на регіональному телеканалі «Вінтера» програму військової тематики «Бастіони», а нині вона головний спеціаліст служби зв’язків з громадськістю Командування Повітряних Сил Збройних Сил України.

 

      Як пише «Місто над Бугом», в експозиції виставки Романа Дідика близько 40 робіт. Приватна колекція військовослужбовця налічує кілька тисяч світлин. Фотографія – його хобі. Він не використовує професійної фотокамери, світлини робить за допомогою звичайного мобільного телефону. Експозицію можна оглянути на 2-му поверсі вінницького Будинку офіцерів.

 

«Цим займаюся близько 5 років, – поділився Роман Дідик. – Коли в око впадало щось цікаве, і робив фотографії. Все на телефон зроблено без фільтрів».

 

Усі охочі зможуть оглянути експозицію, яка буде доступною для відвідувачів упродовж тижня. Вхід вільний.

 

Фото Романа Дідика (з експозиції виставки)