Прощай і прости, Наталіє Григорівно!

  Відтепер у моєму житті 7 грудня 2021 року буде днем втрати справжньої Подруги, ще однієї близької духом і способом життя Людини. Сьогодні о 8 ранку пішла від нас у засвіти Наталія Григорівна Гріненко. Тисячі переяславців знали її як високопрофесійного лікаря-кардіолога, гідну продовжувачку справи легендарної матері – Марії Іванівни Лиховид – Лікарки від Бога.

 

Але крім земляків, до Наталії Григорівни ставилися з повагою і вдячністю багато людей з різних областей України. Не один десяток років вона допомагала відновити і зміцнити здоров’я тим, хто приїздив на реабілітацію та лікування до Українського державного медико-соціального центру ветеранів війни. Статус дружини керівника цього закладу, заслуженого лікаря України Юрія Олександровича Гріненка жодним чином не впливав на послаблення відповідальності й вимогливості до себе. Навпаки, велике серце цієї тендітної жінки віддавало енергію всім, хто звертався до неї по допомогу чи пораду. І не лише на робочому місці – це знали й цінували сусіди, друзі, знайомі…

 

  Мені боляче писати про неї в минулому часі. Бракує слів, щоб висловити всю глибину співчуття чоловікові, родинам сина Андрія і доньки Алли, п’яти внучкам, яких Наталія Григорівна любила безмежно, самовіддано, прагнула розуміти всіх і всім допомагати. Бо така вона була Мати.

 

Прощай і прости, дорога моя Подруго.

 

Людмила Мех